"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Анонси з підготовки Балтійської Нафтогазової Торгово-Транспортної Конференції

Докладний аналіз торгових потоків Балтії та Північно-Західної Європи, також нафтогазової інфраструктури регіону буде представлений трейдерам і найбільшим транспортно-логістичним компаніям в процесі Балтійської нафтогазової торгово-транспортної конференції, яка пройде в Санкт-Петербурзі 22 - 23 жовтня 2012р.

Детальніше...

У Мексиці знову відкрили велике родовище нафти на шельфі Мексиканської затоки

Невтомний Ф. Кальдерон заявив про відкриття великого родовища нафти на шельфі Мексиканської затоки.

За оцінками професіоналів Pemex (Petroleos Mexicanos), його припаси близько 125 млн бар нафти.

Нове родовище, Supremus 1 (від латинського - найвищий) розміщено в 250 км на схід від г Матаморос в штаті Тамауліпас, в 39 км на південь від територіальних вод США, на глибині більше 4 км.

Детальніше...

США обрушать ціни на нафту до $ 80 за барель

Головний економіст групи BP по Рф і СНД Володимир Дребенцов повідав "Известиям" про перспективи розвитку світового нафтового ринку. За його словами, зростання видобутку сланцевої нафти в США в найближчі 10 років здатний в два рази зменшити південноамериканський імпорт нафти, що призведе до падіння нафтових цін до $ 80 за барель.

Детальніше...

Велика нафта - величезне злодійство

Зростання світових цін на нафту має й зворотний бік. Чим більше коштує темне золото, тим сильніше спокуса приватизувати вже здобуте. І якщо раніше нелегальні врізки в нафтопроводи були нечастими, то зараз відкрите злодійство з нафтової труби стало в ряді регіонів різновидом бізнесу, який ставить під загрозу надійність поставок пального, є джерелом збагачення злочинних кіл і сприяє розкладанню муніципального апарату. Про це (в скороченні) пише "Промисловий тижневик".

Детальніше...

У Пермському краї нафту возили цистернами під виглядом інших вантажів

Пермські силовики розкрили схему нелегального транспортування нафти в Пермському регіоні Свердловської залізниці, доповідає газета "Комерсант". Невстановлені особи з числа працівників ТОВ "Експрес" перевозили нафту під видом газового конденсату зі станції Балмошная до станції Кіриші Жовтневої залізниці.

Детальніше...

Лукашенко готовий реалізувати переробляють нафту фабрики

Білорусь готова реалізувати пакет акцій білоруських нафтопереробних заводів, "а може бути, повністю завод, якщо нам дадуть нормальну вартість". Про це в інтерв'ю телекомпанії "Мир" заявив преідент Олександр Лукашенко. "Поки по вартості ми не умовилися, але працюють вони в інтересах наших країн", - виголосив він.

Детальніше...

Нафта перетікає в золото

Південноамериканська валюта швидко дешевшає, тому вічно ліквідне і цінне золото стає на даний момент все більш популярним і становить великий інтерес для інвесторів. Фото Thinkstock.

Детальніше...

Газпром нафта продала близько 4 млн одиниць скорочення викидів

Газпром нафта продала близько 4 млн одиниць скорочення викидів (ОСВ) в рамках Кіотського протоколу. Це і в грошах багато

Газпром нафта закінчила 2 угоди з продажу ОСВ відповідно до встановленої в Росії процедурою реалізації механізму Кіотського протоколу.

Детальніше...

Білоруські НПЗ вимагають російської нафти

Посеред учасників Митного союзу з'явилися розбіжності з питання поставок нафтопродуктів. Через це останнім часом Білорусія може зіткнутися з нестачею нафти. Наша батьківщина початку скорочення поставок сировини на білоруські НПЗ.

Детальніше...

Нафту трубопроводом ССТО-2 перетнула кордон Приморського краю

Закінчилося наповнення нафтою ділянки 2-ий черги нафтопроводу “Східна Сибір - Тихий океан” (ССТО-2), перетинає межі Хабаровського і Приморського країв, доповідає у вівторок прес-служба ТОВ “Дальнефтепровод”.

Детальніше...