"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

«Газпром нафта» відкриває Проектну академію в СКОЛКОВО

В Столичної школі управління Сколково розпочала роботу Проектна академія "Газпром нафти". Навчання в Академії будуть проходити менеджери і специ корпоративного центру "Газпром нафти" і співробітники дочірніх компаній компанії. Партнером програмки виступить інтернаціональний нафтогазовий концерн Shell, з яким "Газпром нафта" реалізує спільний проект розробки Салимское родовищ.
Багатомодульна вбудована програмка навчання орієнтована на передачу співробітникам "Газпром нафти" найкращого світового досвіду проектного управління, формування єдиної методології реалізації великих проектів, також на посилення кооперації для вирішення намічених цілей.
Першими учасниками програмки стали 50 професіоналів "Газпром нафти", задіяні в реалізації великих проектів компанії.
Навчання в Академії будуватиметься за модульним принципом. Протягом року слухачі пройдуть підготовку по 5 модулями: "Лідерство в управлінні великими проектами", "Переговори, підрядники, поставки", "Грошовий менеджмент", "Управління людськими ресурсами" та "Портфельне управління". В процесі навчання акцент буде виготовлений на роботу з реальними ситуаціями, які з'являються при реалізації великих проектів.

Роль в програмці професіоналів Shell дозволить вивчити досвід, накопичений концерном в майже всіх країнах світу.

Джерело