"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Вище управління компанії "Маерск Ойл" схвалило плани по проекту родовища Дунга

Головний виконавчий директор компанії "Маерск Ойл" Якоб Томас і вся його група керуючих відвідали місто Актау, зустрілися з Якимом Мангістауської області Бауржаном Мухамеджановим та ознайомилися з обсягом робіт, виконаних на родовищі Дунга, яке знаходиться приблизно в 50 кілометрах на північ від містечка Актау. Зараз в проект розробки даного родовища був інвестований 1 млрд баксів США. Компанія "Маерск Ойл" є оператором даного проекту і діє від імені партнерів по проекту Дунга (60 відсотків акцій у компанії "Маерск Ойл" і по 20 відсотків акцій у компаній "Партекс" і "Оман Ойл").

"У перший раз все 10 членів Вищої виконавчого управління компанії" Маерск Ойл "спільно відвідали Казахстан, і я дуже гордий тими позитивними відгуками, які ми отримали від їх. Це є показником переконаності компанії" Маерск Ойл "в нашій роботі і значимість нашої роботи для всієї компанії ", - виголосив Мортен Келструп, керуючий директор компанії" Маерск Ойл Казахстан ".

Під час візиту головний виконавчий директор компанії "Маерск Ойл" Якоб Томасом виділив значимість робіт "Маерск Ойл Казахстан ГмбХ" для компанії, яка веде свою діяльність на 5 материках світу. Згідно Плану повномасштабної розробки родовища Дунга (ППРМ Дунга) обсяг видобутку на родовищі виросте в три рази до 30 000 барелів на день. Таким макаром, виробничі роботи в Казахстані набудуть статусу головних операцій, проведених компанією "Маерск Ойл" на суші.

Вище виконавче керівництво підприємством "Маерск Ойл" (ВІРМА), включаючи Якоба Томасом, відвідало бурову установку Астра Стар 4, яка тоді виробляла збірку на свердловині ДГА-154В, третьої із запланованих до буріння свердловин в узгодженні з ППРМ Дунга. ППРМ Дунга передбачає буріння практично 200 свердловин, прокладання 180 км трубопроводу та будівництво 135 км доріг. Також планується будівництво нових резервуарів для зберігання нафти і істотне розширення виробничих об'єктів на родовищі Дунга.

"ППРМ Дунга також передбачає підтримку місцевих казахстанських компаній, яких ми залучаємо для спільного здійснення такого великого проекту. До їх числа можна віднести ТОО" Астра Стар ", нашого бурового підрядника, з яким ми тісно співпрацюємо ось уже протягом року", - виголосив Мортен Келструп.

Государ Томасом зустрівся з Якимом області Бауржаном Мухамеджановим з метою обговорення розвитку проекту Дунга і шляхів майбутнього забезпечення підтримки регіону партнерами по проекту Дунга. ВІРМА складається з головного виконавчого директора Якоба Томасом, головного грошового директора Кенні Мердока, головного виробничого директора Кевіна Мансера, директора департаменту геологорозвідки Ларса Нюдал Йоргенсена, директора департаменту Корпоративних технологій та проектів Трольса Альбректсена, директора департаменту з розвитку бізнесу і стратегії Йона Ферриер, директора департаменту ОЗТБОС Уеллса Грогана, директора юридичного департаменту Міккеля Фалкенберг, директора департаменту по роботі з персоналом Стін Бйорген Нільсон і директора департаменту з ведення робіт в США Брюса Лаус.

Компанія "Маерск Ойл" більше 50 років працює в сфері розвідки та видобутку вуглеводнів із загальним обсягом видобутку 625000 барелів нафтового еквівалента на день. Компанія веде роботи в Бразилії, Анголі, в Мексиканській затоці з боку США, в Північному морі (включаючи Данію, Англію і Норвегію), Алжирі, Катарі, Іракському Курдистані і Казахстані.

Джерело: Tengrinews.kz