"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Іран надає допомогу в реалізації казахстанського скрапленого газу

Іран надає допомогу в реалізації казахстанського скрапленого газу, передає Kazakhstan Today. 6 казахстанських судів зі скрапленим газом прибули до Ірану в першій половині іранського року (з 21 березня), сказав глава іранського нафтового терміналу на Каспії Хамід Рза Шахдуст (Hamid Rza Shahdust).

Але Шахдуст не пояснив, чи є Іран набувачем скрапленого газу або ж вантаж є транзитним, доповідає Turkish Weekly з посиланням на іраномовне агентство IRIB News.

Раніше іранські ЗМІ доповідали, що Казахстан запропонував ряду держав, включаючи Росію, Іран і Афганістан, закуповувати казахстанський скраплений нафтовий газ.

Turkish Weekly з посиланням на Агентство РК зі статистики доповідає, що створення природного скрапленого газу в Казахстані в січні - серпні 2012 року знизилося, склавши 1,425 млн тонн.

У вересні створення зрідженого нафтового газу в країні склало 157,8 тис. Тонн. Цей показник на 8,1% менше, ніж минулого місяця, і на 14,9% менше, ніж у серпні 2011 року.

Що стосується Ірану, агентство Fars в серпні сказало, що зростання виробництва зрідженого нафтового газу, виробленого в різних підрозділах, склав 54% протягом перших 4 місяців поточного іранського року.

Джерело: http://www.kt.kz/.