"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Президенти Казахстану і Австрії умовилися про розширення числа авіарейсів між 2-мя країнами

Австрія хоче розширити обсяг поставок казахстанської нафти. Про це зараз на брифінгу в палаці "Хофбург", після зустрічей з Главою країни Нурсултаном Назарбаєвим у вузькому і розширеному складах, вимовив Федеральний президент Австрійської Республіки Хайнц Фішер.

В власному вступному слові Х.Фішер зазначив, що Австрія та Казахстан 20 років тому встановили дипломатичні відносини, і вони відмінно розвивалися до сьогоднішніх днів.

"Ми домоглися величезного прогресу, і я справді щасливий, що Президент Назарбаєв прийняв моє запрошення з візитом прилетіти до Австрії. Зараз ми говорили про ті результати, яких досягли на сьогодні, про перспективи економічного співробітництва. При всьому цьому особливий акцент був поставлений на співпрацю в області енергетики.

Австрійські і казахстанські компанії затісно співпрацюють в області нафти і газу, і є готовність розширити обсяг поставок нафти в Австрію. Це дуже принципово для нас ", - зазначив Глава Австрійської Республіки.

"Також було укладено угоду про обопільною захист інвестицій. Ми умовилися і про те, щоб розширити число авіарейсів між Казахстаном та Австрією. Крім того, ми обговорювали культурне співробітництва, яке теж бажаємо розширити.

Я був би дуже радий, якщо б Казахстан міг брати участь в конференції в лютому майбутнього року на тему "Культурне співробітництво між цивілізаціями". Я також запропонував Президенту, щоб Казахстан став членом Міжнародної академії по боротьбі з корупцією ", - додав Федеральний президент.

Джерело: КАЗИНФОРМ