"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

ОМК відвантажила 1-і 6 тис тонн труб для газопроводу в Казахстаненефтепровод труби будівництво

ЗАТ "Об'єднана металургійна компанія" (ОМК) закінчило відвантаження першої партії труб для магістрального газопроводу "Алмати-Талдикорган" в Казахстані, повідомляє РИА Новости з посиланням на інформацію компанії.

До моменту початку будівництва газопроводу "Алмати-Талдикорган" ОМК відвантажила 6 тисяч тонн труб поперечником 530 мм, класу міцності К60. Майбутнє роль компанії в проекті буде визначатися за підсумками тендера, який пройде до кінця 2012 року.

Святкова церемонія зварювання першого стику, що дала старт будівництву газопроводу "Алмати-Талдикорган" відбулася у вересні 2012 року в Казахстані в 100 кілометрах від містечка Алмати.

Будівництво газопроводу веде казахстанський партнер ОМК компанія ТОО "Акніет-БН", в рамках загальнонаціональної програмки газифікації країни. Його загальна протяжність складе 264,8 кілометра, він пройде по Карасайского, Жамбилська, Ілійського, Балхашський, Кербулакскому, Коксускому і Єскельдинський район. Свій початок він бере від магістрального газопроводу "Казахстан-Китай", для якого в 2008-2009 роках Виксунський металургійний завод (заходить в ОМК) відвантажив 160 тисяч тонн труб, говориться в повідомленні.

"У ОМК вже є вдалий досвід роботи в Казахстані. Ми були єдиними російськими постачальниками за проектами" Середня Азія - Китай-1 "і" Середня Азія - Китай-2 ".

Завдяки наявності сучасних виробництв ЛПК і стану-5000 ми маємо ланцюжок "свій метал-труба-поставка". Вона дозволяє тримати під контролем якість труб, також зменшити час виробництва до 1-го місяця.

Тому ми готові до майбутніх постачаннях труб, як для цього проекту, так і для інших ", - зазначив президент ОМК Володимир Маркін, слова якого наведені в повідомленні.

"Об'єднана металургійна компанія" - один з найбільших російських виробників труб, жд коліс і іншої металопродукції для енергетичних, транспортних і промислових компаній. До складу ОМК входять чотири великих підприємства металургійної галузі: Виксунський метзавод, Альметьевский трубний завод.

Джерело: http://newskaz.ru