"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Наша батьківщина розмитнить нафтові схеми Казахстану

Наприкінці жовтня президент Росії Володимир Путін хоче зустрітися з президентом Казахстану Нурсултаном Назарбаєвим, щоб обговорити ситуацію з реекспортом російської нафти в Китай. Росію не влаштовують плани казахстанської нафтової держкомпанії "Казмунайгаз" по підвищенню поставок російської нафти в Китай без сплати експортного мита в Русский бюджет. Використана в Казахстані схема відходу від мита є формально легітимною, але може привести до випадних доходів російського бюджету в обсязі до $ 1 мільярдів на рік.

У поточний час в російській уряді опрацьовуються заходи, спрямовані на припинення цього привід. Федеральна митна служба РФ, зі свого боку, сказала уряду про готовність тримати під контролем виконання рішень, направляючи своїх представників на митні пости Казахстану і Білорусії.

"КазМунайГаз" хоче приростити потужність експортного нафтопроводу "Атасу-Алашанькоу" в Китай. Про це сказав міністр нафти і газу Казахстану Сауат Минбаєв в четвер на прес-конференції в Алматі з нагоди відкриття нафтогазової виставки KIOGE. Міністр уточнив, що експорт в Китай планується приростити з 10 до 20 млн т на рік. "Відповідне угода перебуває в опрацюванні, і технологічно це виконати ми можемо досить стрімко", - сказав Минбаєв.

"Транснефть" обурена

В свою чергу, віце-міністр нафти і газу Казахстану Булат Акчулаков уточнив, що індикативний план на 2012 рік передбачає транспортування в Китай по нафтопроводу "Атасу-Алашанькоу" 2 млн т російської нафти. Але, обмовився віце-міністр, поки нафта з Росії надходить в найменших обсягах. Акчулаков не зумів іменувати постачальників цієї нафти, зазначивши тільки, що покупцем є китайська CNPC.

Ця заява викликала дуже нервову реакцію представників "Транснафти" - як заявив "Известиям" джерело в компанії, згідно з експортними графіками "Транснафти", поставки російської нафти через Казахстан до Китаю не передбачені.

Нагадаємо, що спочатку червня в рамках форуму "Енергодіалог Наша батьківщина - Китай" в Пекіні віце-прем'єр Аркадій Дворкович запропонував використовувати нафтопровід "Атасу-Алашанькоу" як кандидатуру ССТО (російський нафтопровід Східна Сибір - Тихий океан Східна Сибір - Тихий океан). Але після візиту в Китай Володимира Путіна було прийнято рішення, що всі поставки нафти в Китай будуть йти через ССТО, бо пониження обсягів прокачування по ССТО в змозі зробити його невигідним.

Ситуація з поставками російської нафти через Казахстан до Китаю загострилася в серпні, коли Астана оголосила про зниження для російських компаній з 1 вересня тарифу на прокачування по "Атасу-Алашанькоу" в два рази − до $ 11,3 за тонну на 1 тис. км. При всьому цьому казахським нафтовикам цей маршрут обходиться в $ 25,8 - що все одно набагато дешевше ціни прокачування нафти в Китай по ССТО (близько $ 70).

В Рф пониження ціни прокачування сприйняли як демпінг.

Митники не проти перевірити логістістіку

Загальний обсяг видобутку Казахстану становить 80 млн тонн, з яких 13 млн переробляється заводах в моторне пальне. В Європу, транзитом через Росію, нафта йде через трубопровід Атирау - Самара в обсязі 15 млн тонн.

Ще 29 млн - через особистий Каспійський трубопровідний консорціум (КТК). При всьому цьому потреби самого Казахстану в нафтопродуктах раз на рік виростають, і він зацікавлений в їх задоволенні за рахунок поставок з Росії за внутрішніми цінами.

Наша батьківщина раз на рік постачає в Казахстан 7 млн ​​т нафти, 5 млн т з яких переробляється на Павлодарському НПЗ "Казмунайгаза", а 2 млн направляється на Чимкентский НПЗ, співвласником якого є китайська Petro China.

При всьому цьому, як сказали "Известиям" джерела на ринку, з 2 млн т російської нафти, що здобувається Petro China для потреб Чімкентского НПЗ, значна частина йде в Китай по нафтопроводу Атасу - Алашанькоу без сплати експортного мита в російський бюджет (з 1 жовтня мито становить $ 418,9 за тонну). Схожа схема реалізується в рамках "географічного свопа". Чимкентский НПЗ знаходиться на півдні Казахстану і, щоб не транспортувати російську нафту через всю країну, Petro China направляє російську нафту в експортний нафтопровід, а на Чимкентский НПЗ направляє рівний обсяг нафти з блізкорасположенного Кумкольского родовища.

Як пояснили джерела "Известий", юридично "географічний своп" не є порушенням митного законодавства і розглядається тільки як оптимізація логістики. Схожа схема використовувалася і раніше. Але тільки після затвердження Казахстаном демпінгового тарифу на прокачування в Китай, Наша батьківщина "побачила", що фізичні обсяги російської нафти йдуть у Китай без сплати мита.

Не виключено, що предметом переговорів президентів стане якраз зняття претензій до свопових схем в обмін на збільшення тарифу.

Вобщем, навіть з введенням Казахстаном низьких тарифом на прокачку, експортний напрям через Казахстан до Китаю нецікаво російським компаніям. У графіку прокачки "Транснафти" зарезервовані обсяги експортних поставок в обсязі 300 тисяч т в квартал (по 150 тис. Т мають "Газпром нафта" і ТНК-ВР), але компанії не вибирають цю квоту, воліючи інші експортні напрямки. Як пояснюють джерела на ринку, нафту ССТО продається з премією в $ 4-6 до сорту Dubai, в той час як казахська Urals продається з дисконтом до Dubai в $ 2, що робить поставки по ССТО більш прибутковими, навіть при зниженні тарифу на прокачування через Казахстан.

В "Газпром нафти" і ТНК-ВР відмовилися коментувати ситуацію. У Лукойлі "Известиям" сказали, що не виключають можливість експорту в Китай по "Атасу-Алашанькоу", але тільки тієї нафти, яка видобувається компанією в Казахстані.

У Міненерго РФ "Известиям" відмовилися прокоментувати ситуацію, пояснивши, що "поставка нафти на територію Республіки Казахстан здійснюється на базі комерційних договорів, регулювання яких не заходить в компетенцію органів державної влади".

Незважаючи на те, що переговори з Казахстаном ще далекі від закінчення, Федеральна митна служба РФ вже показала готовність проконтролювати дотримання Астаною майбутніх домовленостей, що стосуються митного дизайну російської нафти і нафтопродуктів при їх експорті з території держав-членів Митного оюза. А саме, 21 вересня ФТС в листі на ім'я віце-прем'єра Аркадія Дворковича (є у "Известий") запропонувала ініціювати перегляд Угоди про сприяння митних служб держав-членів Митного союзу від 22 червня 2011 року, надавши співробітникам ФМС Росії право перебувати і тримати під контролем оформлення експорту нафти і нафтопродуктів на митних постах Білорусії та Казахстану.

Джерело: Известия