"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

ЗМІ: Робочі казахстансько-башкирської нафтової компанії "Казкайнау" залишилися без заробітної плати

Робочі казахстансько-башкирської нафтової компанії "Казкайнау" не можуть отримати свою заробітну плату навіть після рішення суду на їх користь.

Справа в тому, що господарі компанії ще в 2008 році не поділили прибутку і, посварившись, стали розділяти активи. При всьому цьому вони забули про власні Актюбінської працівниках. А це ні мало ні багато 80 чоловік.

Якийсь час робочим обіцяли, що борг по заробітній платі (більше 9 мільйонів тенге) ім погасять.

Але, коли вони прийшли в черговий раз до управління, побачили порожній кабінет.

З тієї причини, що в їхніх трудових книжках немає записів про звільнення, люди не можуть влаштуватися в інші організації, тому що формально ще числяться працівниками "Казкайнау". Не допомагає робітникам і рішення суду. Слуги Феміди ще в 2009 році встали на їх сторону і постановили стягнути з власників боржок.

Але віз і нині там.

За словами начальника відділу департаменту з виконання судових актів Нурсауле Медетовой, судовиконавці зробили вже все що могли.

- Ми продали магазин, який належав компанії в Актобе, також робочі вагончики. Є й інше майно - труби, але вони в Кизилорді. На даний момент ми направили туди виконавчі листи.

Людям потрібно очікувати, коли ці труби реалізують і перерахують їм кошти.

Але працівники кажуть, що борги ще може бути повернути через боржників підприємства. Вони дивуються тому, що власників підприємства-банкрута не шукають і не карають.

Джерело: www.centrasia.ru