"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Енерго компанії представили соціальні проекти на KAZENERGY

Міжнародні та казахстанські енерго компанії представили в рамках виставки "Корпоративна соц відповідальність - ключ до сталого розвитку енергетичного комплексу" соціальні проекти в РК на минаючому в Астані VII Євразійському форумі KAZENERGY.

Вісім компаній-учасників форуму надали свої соціальні проекти в казахстанських регіонах на Kazenergy social room-майданчику для презентації соціально-економічних, також екологічних програм регіонального та муніципального масштабу, здійснюваних членами асоціації "KAZENERGY".

"За 19 років" Тенгизшевройл "інвестував через соціальні програмки" Приз Фонд Атирау "та" Ігілік "більш 185 мільйонів баксів. В містечку Кульсари ТШО завершує реконструкцію всієї системи водопостачання. Бюджет проекту - вище 60 млн баксів США", - повідав генеральний менеджер по зв'язків з урядом і громадськістю ТОО "Тенгизшевройл" Рзабек Артигалов.

"Виключно в 2011 році групою компаній" КазМунайГаз "надана спонсорська та благодійна допомога на суму понад 24,5 мільярда тенге. У 2008 році Президентом Казахстану Нурсултаном Назарбаєвим (в рамках реалізації програмки" Культурна спадщина "і розвитку містечка Астани) довірено було НК" КазМунайГаз "будівництво Музею історії Казахстану. Згідно з проектом, загальна площа музею становить 62 тис кв.м., в т.ч. експозиційна площа -14 тис кв.м", - повідав директор департаменту соціальної підтримки АТ НК "КазМунайГаз" Алібай Кусаінов

"Соц проект" Арай ", який ми реалізуємо вже 6 років, не має аналогів в Казахстані. Він дає можливість жителям сіл в Мангистауской і Актюбінської областях отримати безоплатні гранти в сумі 850 тис тенге на розвиток бізнесу, творчості та ремесел. Проекту" Арай " виділив 518 грантів для казахстанців.

З'явилося 518 нових компаній малого бізнесу, охоплюючий 97 видів діяльності ", - повідав у власному виступі заступник директора з загальних питань та зв'язків з громадськістю філії" ЛУКОИЛ оверсиз Сервіс Б.В. "в Астані Владислав Михайлов.

Наша основна програмка - соціально-інфраструктурні проекти. До кінця 2011 р було виділено 268 млн баксів на 142 проекту, серед яких школи, поліклініки, дитячі садки, дороги, газо- і водопроводи. 112900000 баксів освоєно в Атирауської області та 155 100 000 баксів в Мангистауской області. НКОК вносить в спонсорство та благодійність близько 1,5 млн доларів щорічно ", - повідав старший радник зі сталого розвитку" Норт Каспіан Оперейтінг Компані Б.В "Ерлан Каражал

"Загальна сума інвестицій на соціальні цілі в 2011 році, виділених Бі Джі в Казахстані - як через частку ролі в КПО, так і на добровільній основі - склала більше 2 млн баксів. Бюджет добровольчих соц інвестицій в 2012 році становить 722 тис баксів", - повідала радник по зв'язках з громадськістю та маркетингу "BG Kazakhstan" Асель Салювок.

"На програмку" Соц підтримка працівників "в 2012 році підприємство виділило 725 400 000 тенге. Це медстрахування працівників і членів їх сімей, виплати на оздоровлення, доплати до допомоги по тимчасовій непрацездатності, виплати при виході на пенсію, при народженні малюка, на зцілення , у зв'язку з одруженням і т.д ", - повідала начальник планово-економічного відділу АТ" Павлодарський нафтохімічний завод "Юлія Баланда.

"Соц компанія" Казатомпром-Демея "робить відповідні умови для проживання 23 тис працівників урановидобувних компаній. Компанія будує школи, дитячі садки, клуби, поліклініки та інші соціальні об'єкти, фінансує їх, оснащує устаткуванням, проводить повний ремонт", - повідав заступник генерального директора ТОО "Казатомпром-Демея" Даулетбай Ісмагулов.

"Створення казахстанської асоціації зварювання" KazWeld "обґрунтовано гострою нестачею висококваліфікованих зварювальників в нафтогазовій, металургійній та інших промисловостях. В асоціації налічується 24 організації. Створена асоціація на базі Карагандинського інституту зварювання, який відповідає за проведення дослідницьких робіт і розробки методологій зварювального виробництва", - в свою чергу, повідав директор департаменту зі зв'язків з урядом і громадськістю "Тоталь Експлорейшн енд Продакшн Казахстан" Данияр Салімбаев.

Джерело: BNews.kz