"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

«Бейнеу-Бозой» вибирає челябінські труби

Більше 100 тисяч тонн труб великого діаметру відвантажив Челябінський трубопрокатний завод (ЧТПЗ) в адресок ТОО "Газопровід Бейнеу-Шимкент" в першому півріччі поточного року, сказала прес-служба заводу.

Труби поперечником 1067 мм, з товщиною стінки 15,9 мм, зі сталі класу міцності Х70, із зовнішнім тришаровим антикорозійні покриттям створені для будівництва найбільшого магістрального газопроводу "Бейнеу-Бозой-Шимкент", яке здійснюється Казахстаном разом з Китайською Народною Республікою.

Складність замовлення полягала в стислих термінах і жорстких вимогах до продукції. А саме, створення та поставка труб здійснювалася з прийманням зовнішньої інспекції - "Бюро Верітас Наша батьківщина". Згідно з умовами договору, труби "Висоти 239" відповідають міжнародному стандарту API 5L.

- Для нас дуже принципово роль у проекті "Бейнеу-Бозой-Шимкент, - свідчить генеральний директор ЧТПЗ Ярослав Ждань, чиї слова наводяться в повідомленні. - На ринку держав СНД Казахстан є більш великим споживачем труб великого діаметру.

Трубопровід "Бейнеу-Шимкент" - стратегічний і соціально-значимий проект для Казахстану. Газопровід будується в два кроки: 1-ий планується закінчити в подальшому році, 2-ий - до 2016 року з потужністю до 10 млрд кубометрів природного газу на рік. Його протяжність складе 1475 км.

Це дозволить газифікувати 577 населених пт, частина з яких ніколи раніше не була забезпечена "блакитним паливом" централізовано. Втілення проекту закінчить створення єдиної газотранспортної системи Казахстану.