"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

В Україні відновилося створення танкерів

Незважаючи на зниження обсягів переробки нафти, в Україні відновилося створення танкерів.

Компанія Smart Maritime Group вже спускає на воду 1-ий з 3-х танкерів, створених для структури російського бізнесмена Бориса Титова. Ці судна здатні перевозити нафтопродукти як морем, так і по річках. В Україні їх не випускали з початку 1990-х.

Але зараз прямо за Smart Maritime їх збираються будувати й інші виробники, пише газета "Комерсант".

Як повідав "видання" генеральний директор Smart Maritime Group Олександр Юрков, що належить компанії Херсонський суднобудівний завод (ХСЗ) вибудував 1-ий з 3-х танкерів в рамках договору на суму 50 млн баксів, укладеного із зареєстрованою на Мальті компанією SVL. В лютому-березні 2013 року 1-е судно буде передано замовникові. За даними асоціації суднобудівників "Укрсудпром", танкери не випускалися в Україні з 1992 року.

Це судно є одним з 3-х танкерів-продуктовозів серії RST-27 дедвейтом 7 тис тонн, замовлених в листопаді минулого року херсонському підприємству групою російського бізнесмена Бориса Титова.

"Згідно з угодою, SVL може приростити замовлення до 5 танкерів", - відзначає Олександр Юрков. За його словами, отримати такий замовлення ХСЗ вдалося завдяки нижчій, ніж у суперників, вартості та вдалому розташуванню.

"Судна будуть експлуатуватися на півдні Росії. Якщо б їх виробили на російських заводах в Навашино або Червонувате Сормово в Нижегородської області, їм довелося б йти через шлюзи, а вони до початку навігації ще будуть закриті", - роз'яснює генеральний директор Smart Maritime. Крім того, російські фабрики, здатні будувати такі судна, на даний момент стовідсотково завантажені, а українське підприємство зуміло запропонувати більш дешеву продукцію аналогічного властивості, додає 1-ий віце-президент "Укрсудпрому" Віктор Лисицький.

Джерело: BNews.kz