"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Південноамериканські фахівці знизили прогноз ціни нафти Brent до 110 баксів в 2013 році

Фахівці південноамериканського банку Goldman Sachs Group Inc. знизили прогноз ціни нафти Brent на 2013 рік з 130 баксів до 110 баксів за барель.

Як пише "Нафта Росії", нафту, можливо, буде торгуватися на рівні 120 баксів за барель в короткостроковій перспективі у зв'язку з напруженістю в фізичних поставках, відзначають аналітики. У той же час, за їх словами, зростання ціни Brent буде обмежений очікуваннями прийняття регуляторами заходів для стримування ралі на нафтовому ринку.

Зростання видобутку нафти з нестандартних джерел в Північній Америці буде підтримувати стабільність цін в тривалій перспективі, відзначають фахівці.

"Це дозволяє розраховувати на те, що нафтовий ринок залишається структурно розміреним в критеріях майбутнього економічного підйому", - виголосив аналітик Goldman з енергетичного сектору Девід Грилі.

За оцінками професіоналів, премія до вартості нафти Brent щодо WTI знизиться в майбутньому році, так як виникнення додаткових транспортних потужностей полегшить поставки в південноамериканські сховища.

Нагадаємо, премія до вартості нафти Brent щодо WTI 15 жовтня досягла 23,95 долара, що є максимумом з жовтня 2011 року.

Джерело: BNews.kz