"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Світові ціни на нафту падають на очікуваннях даних про припаси пального США

Світові ціни на нафту знизилися за підсумками торгів середи, 10 жовтня, на тлі очікувань повідомлення про збільшення запасів палива в США, передає агентство Bloomberg.

Ціна листопадових ф'ючерсів на Нью-Йоркській товарній біржі на легку нафту марки WTI до закінчення торгів знизилася на 1,14 долара - до 91,25 долара за барель. Вартість листопадових ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent Crude Oil на Лондонській біржі IСE (InterContinental Exchange Futures) впала на 0,17 долара - до 114,33 долара за барель.

За даними Bloomberg, в доповіді про стан енергетичного ринку США, який буде виготовлено в четвер, буде позначено, що за минулий тиждень припаси нафти в цій країні зросли на 1,5 мільйона барелів. Примітно, що три минулі тижні припаси енергоресурсів в США знижувалися.

Джерело: РИА Анонси

Відомості про збільшення запасів нафти ФРС США привели до зниження цін на друк За підсумками торгів на головних біржових майданчиках США 10 жовтня, ціни на нафту знизилися. На думку професіоналів, спочатку це пов'язано з інформацією про те, що федеральна запасна система США нарощує припаси нафти і нафтопродуктів.

Крім інфи від ФРС, аналітики вказують, що лише за минулий тиждень припаси вуглеводнів в країні зросли в півтора рази. Офіційно ця інформація повинна бути озвучена в четвер в доповіді про стан енергетичного ринку Сполучених Штатів.

До закінчення торгів середовища, ціна ф'ючерсів на нафту марки WTI на нью-йоркській біржі звалилася на 1,14 долара, і склала 91, 25 долара за барель. Нафта марки Вrent Crude Oil в Лондоні знизилася у вартості на 0, 17 бакса і зупинилася на отметке114,33 бакса за барель.

Джерело: http://aktualno.ru