"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

У Пермському краї нафту возили цистернами під виглядом інших вантажів

Пермські силовики розкрили схему нелегального транспортування нафти в Пермському регіоні Свердловської залізниці, доповідає газета "Комерсант". Невстановлені особи з числа працівників ТОВ "Експрес" перевозили нафту під видом газового конденсату зі станції Балмошная до станції Кіриші Жовтневої залізниці.

У Пермському краї нафту возили цистернами під виглядом інших вантажів. Фото PRM.RU

Через відмінності в тарифах на перевезення з кожної цистерни структури РЖД втрачали близько 28 тис. Руб. Всього ТОВ "Експрес" з 1 травня по 29 вересня 2011 послало на станцію Кіриші більше 500 вагонів-цистерн з вантажем "газовий конденсат". Раніше декілька місяців тими ж перевезеннями займалося ТОВ "Прогрес" (близького до ТОВ "Експрес").

Пермське лінійне управління МВС РФ на транспорті порушило кримінальну справу за ч. 1 ст. 165 КК РФ (заподіяння майнової шкоди шляхом обману та зловживання довірою).

У правоохоронних органах вважають, що управління Пермського регіону Свердловської залізниці не вирішує достатніх заходів щодо припинення схожих дій. При завантаженні кожної цистерни знаходиться представник РЖД, який підписує відповідний акт про узгодження вантажу даним, позначеним в декларації на нього.

На допитах представники РЖД заявили, що не можуть відрізнити конденсат газовий від нафти, тому що не володіють особливими заніямі в цій галузі. Крім того, силовики кажуть, що, згідно з договорами перевезення, за надання недостовірної інформації про вантаж декларант повинен виплатити штраф, п'ятикратно переважаючий ціна послуг перевезення.

Але коштів РЖД до сього часу перераховано не було.

Джерело: prm.ru