"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

У Москві проходить практичний семінар з вирішення бізнес кейса в області екології гірничої справи

19 квітня 2012 в Москві Молодіжний форум фаворитів гірничої справи проводить практичний семінар з вирішення бізнес кейса в області екології гірничої справи. «В рамках 16-ї Інтернаціональної екологічної конференції студентів і юних науковців« Гірнича справа та навколишнє середовище, інноваційні та ...

19 квітня 2012 в Москві Молодіжний форум фаворитів гірничої справи проводить практичний семінар з вирішення бізнес кейса в області екології гірничої справи.

«В рамках 16-ї Інтернаціональної екологічної конференції студентів і юних науковців« Гірнича справа та навколишнє середовище, інноваційні і найвищі технології XXI століття »пройде практичний семінар« Форум кейс контест № 2: екологія гірничої справи », - йдеться в повідомленні.

Згідно з ним, захід організовано Молодіжним форумом фаворитів гірничої справи за підтримки Міністерства енергетики Російської Федерації, Столичного муніципального гірничого інституту, Інтернаціональної асоціації корпоративного освіти та порталу Selfgrowth.ru.

Семінар орієнтований на розвиток в учнів ВНЗ здібностей і пізнань за рішенням певних виробничих завдань, животрепетних для гірських компаній за допомогою сучасної техніки навчання «метод кейсів».

Учасникам буде запропоновано практичне завдання з екології гірничого виробництва, в основі якого лежить справжня ситуація, що сталася на одному з вугледобувних компаній Росії.

Для вирішення кейса із числа учнів МДГУ сформовано 5 команд, виступи яких будуть оцінюватися спеціально сформованої експертною комісією у складі представників Молодіжного форуму, МДГУ, Міненерго Росії, ННЦ ДП ІГД ім. О.О.Скочинського, ВАТ "СУЕК", ГУ ГУРШ і МАКО. Журі оцінить здібності аналізу, презентації, роботи в команді, пізнання галузевих питань та бізнес процесів, якість сформульованих пропозицій. Фаворити будуть нагороджені призами від організаторів заходу.