"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

В Миколаївській області України три кілометри берегової смуги забруднені мазутом

У четвер, 19 липня, близько 22:00 в службу цивільної захисту Березанського району (Миколаївська обл.) Надійшло повідомлення про виникнення на воді і на узбережжі Темного моря речовини, схожого на нафтопродукти. Про це доповідає прес-служба МНС. На місце події була орієнтована оперативна ...

У четвер, 19 липня, близько 22:00 в службу цивільної захисту Березанського району (Миколаївська обл.) Надійшло повідомлення про виникнення на воді і на узбережжі Темного моря речовини, схожого на нафтопродукти. Про це доповідає прес-служба МНС.

На місце події була орієнтована оперативна група служба цивільної захисту МНС в Миколаївській області. «Після первинного обстеження берегової смуги та прилеглої акваторії фахівці знайшли на березі і у воді згустки діаметром до 10 см, в'язкої речовини темного кольору, схожого на мазут. За підготовчим висновками, загальна довжина брудної берегової смуги становить понад 3 км », - йдеться в повідомленні.

На цей момент на місці НП проводиться подальше обстеження берегової смуги та акваторії для більш чіткого визначення масштабів розливу. Крім того, силами і засобами аварійно-рятувального загону спецпризначення теруправління МНС в Миколаївській області проводиться ліквідація наслідків забруднення.

Згідно з повідомленням МНС, небезпеки життю та здоров'ю відпочивальникам та місцевому населенню немає.

oilnews.com.ua/news/article16266.html