"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Назарбаєв проконсультувався з європейськими політиками з приводу угоди з ЄС

Казахстан веде переговори з Європейським союзом про укладення нової угоди з розвитку торгово-економічного співробітництва. Про це заявив президент Нурсултан Назарбаєв на зустрічі з членами Інтернаціонального консультативної ради в Астані, передає Tengrinews.kz з посиланням на офіційний веб-сайт акорди. «Надалі році ми робимо ...

Казахстан веде переговори з Європейським союзом про укладення нової угоди з розвитку торгово-економічного співробітництва. Про це заявив президент Нурсултан Назарбаєв на зустрічі з членами Інтернаціонального консультативної ради в Астані, передає Tengrinews.kz з посиланням на офіційний веб-сайт акорди.

«Надалі році ми робимо великий акцент на інфраструктурних питаннях розвитку Казахстану. Спільно з тим, ми інтенсивно проводимо переговори з Європейським союзом про укладення нової угоди з розвитку торгово-економічного співробітництва, і нам принципово почути ваш світогляд з даного питання, також оцінку що відбувається в Європі подіям », - зазначив Глава країни на зустрічі.

Потрібно відзначити, що обмін поглядами і обопільні консультації в рамках Інтернаціонального консультативної ради здійснюються на постійній основі. У раді складаються екс-президент Польщі Олександр Кваснєвський, екс-федеральний канцлер Австрійської Республіки Альфред Гузенбауер, екс-голова Європейської комісії та прем'єр-міністр Італії Романо Проді.

«Ми продовжили розмову, який провели у Відні кілька місяців тому назад, свідчили про Європейський союз, в цілому про становище в Європі, а саме, з політичної та економічної точки зору. Були також обговорені питання співпраці Казахстану з Європейським союзом, розробки нового контракту, що є дуже принциповим для Європи і Казахстану. Хотілося б виділити значимість стратегічного плану розвитку «Казахстан-2050 # 8243 ;. За нашою оцінкою, це історичний документ, який показує ідею розвитку країни та суспільства протягом наступних років », - виголосив Кваснєвський.

Прем'єр-міністр Італії Романо Проді виділив, що в процесі зустрічі учасники проаналізували ситуацію у світовій економіці та політиці, також виробили ряд напрямків щодо активізації економічного співробітництва Казахстану з Європейським союзом.

Інтернаціональний консультативна рада при Президенті створений в 2010 році, в нього входять відомі громадсько-політичні діячі Європи.

Tengrinews.kz