"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Звичайні акції Kcell продаються за низькою ціни

Вартість акції досить низька в зіставленні з іншими телекомунікаційними компаніями, що пропонують акції інвесторам. А значить, у інвесторів з'явився реальний шанс заробити на майбутньому зростанні ціни акції Kcell. У цьому зв'язку аналітики інвестиційної компанії «Асил-Інвест» радять брати акції Kcell як досить ...

Вартість акції досить низька в зіставленні з іншими телекомунікаційними компаніями, що пропонують акції інвесторам. А значить, у інвесторів з'явився реальний шанс заробити на майбутньому зростанні ціни акції Kcell. У цьому зв'язку аналітики інвестиційної компанії «Асил-Інвест» радять брати акції Kcell як досить ліквідний і багатообіцяючий в плані зростання інструмент.

Керуючий Аналітичного Центру «Асил-Інвест» Нурлан Рахімбаєв: «Ми приємно здивовані ціною розміщення звичайних акцій Kcell і радимо інвесторам брати участь в IPO компанії. Навіть з урахуванням того, що найбільша ціна акції Kcell при розміщенні визначена на рівні 13 баксів, цінова пропозиція досить комфортабельне для покупок, тому що має на увазі більш низьку ціна акцій Kcell в порівнянні з цінами акцій інших телекомунікаційних компаній, що склалися на даний момент ».

З урахуванням того, що пропонована до розміщення найбільша вартість Kcell становить 13 баксів, вкладення інвестора в цю компанію окупляться швидше, ніж інвестиції в подібні телекомунікаційні компанії. В Kcell індикатор P / E, розрахований на 2013 рік дорівнює всього 6,4, в той час як близькі компанії-аналоги, такі як росіяни «МТС» і «Вимпелком», найближчим часом оцінюються на рівні більше 9,0. Інакше кажучи, казахстанська компанія окупить інвестиції жвавіше російських компаній.

Додатковий стимул для інвестора - найвища очікувана дохідність акції Kcell. Навіть купивши акцію по найбільшої ціни в 13 баксів, інвестор, ми очікуємо, отримає щедрий дивіденд в 12,8% річних, при офіційній інфляції в 6,5% і в зіставленні з дивідендами інших підприємств галузі в 8% річних.

Ми споглядаємо справедливу ринкову капіталізацію Kcell в спектрі від 549 до 649 400 000 000. тенге (3,66-4,33 мільярдів. дол. США) в горизонті 1-го року, що має на увазі нашу вмотивовану вартість в спектрі 2 745-3 247 тенге за акцію і 18,3-21,65 за НДР відповідно.

До сильних сторін Компанії ми відносимо: вищу рентабельність валютних потоків, низьке боргове навантаження, щедру дивідендну політику.

На відмінні перспективи для росту акцій Kcell показує новинний фон. Минулого тижня в Лондоні пройшло IPO російської стільникової компанії «Мегафон». Воно показало завищений попит інвесторів на акції мобільних операторів. Стільникові компанії зберігають відмінні перспективи росту за рахунок швидкого розвитку мобільного Веба. В Казахстані рівень проникнення цього ринку більш маленький, ніж в РФ і ін. Країнах, що розвиваються Європи. Розвиток бізнесу компанії - запорука зростання ціни акцій.