"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Кіпр затребує від ЄС і МВФ до 10 мільярдів євро на рекапіталізацію банків

Як очікується, технічний доповідь «трійки» міжнародних кредиторів (ЄС, ЄЦБ і МВФ) щодо стану кіпрської банківської системи буде готовий до 7 грудня. За оцінками місцевих аналітиків, Кіпру буде потрібно в цілому до 17,5 млрд євро кредитної підтримки. АФІНИ, 1 грудня - РІА ...

Як очікується, технічний доповідь «трійки» міжнародних кредиторів (ЄС, ЄЦБ і МВФ) щодо стану кіпрської банківської системи буде готовий до 7 грудня. За оцінками місцевих аналітиків, Кіпру буде потрібно в цілому до 17,5 млрд євро кредитної підтримки.

АФІНИ, 1 грудня - РІА Новини, Олексій Богдановський. Проект угоди Кіпру з кредиторами з ЄС і МВФ передбачає, що острівній державі буде потрібно до 10 млрд євро на рекапіталізацію банків, заявив в п'ятницю глава ЦБ Кіпру Панікос Дімітріадіс в ефірі місцевих телеканалів.

Все анонси економіки і бізнесу на сайті агентства Прайм >>

«У проекті меморандуму передбачено суму ... скажімо, до 10 млрд євро», - виголосив Дімітріадіс.

Як очікується, технічний доповідь «трійки» міжнародних кредиторів (ЄС, ЄЦБ і МВФ) щодо стану кіпрської банківської системи буде готовий до 7 грудня. За оцінками місцевих аналітиків, Кіпру буде потрібно в цілому до 17,5 млрд євро кредитної підтримки, що можна порівняти з 18-мільярдним ВВП країни.

Агентство Рейтер повідомило з посиланням на проект меморандуму, що ЦБ Кіпру затребує від банків показник достатності капіталу (Core Tier 1) з 8% до 9% протягом року. Заходи, які включають скорочення зарплат, повинні посприяти збалансувати бюджет острова до 2016 року, доповідає агентство.

Кіпр був зобов'язаний звернутися за кредитною підтримкою ЄС і МВФ в червні поточного року, коли державі знадобилося провести рекапіталізацію провідних банків, що постраждали від реструктуризації грецького боргу. Активи кіпрської банківської системи неодноразово перевершують ВВП країни. Крім того, Кіпр виявився нездатний позичати кошти на міжнародних ринках через втрату довіри інвесторів і зіткнувся з серйозними економними проблемами через структурні недоліків економіки і рецесії

РІА Новости http://ria.ru/world_economy/20121201/913009128.html#ixzz2GssbX5pU