"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Біржі США закрилися практично без змін в очікуванні початку переговорів по бюджету

Південноамериканські фондові індекси в пн практично не змінилися на тлі очікування підсумків зустрічі міністрів фінансів єврозони в Брюсселі і надій інвесторів на позитивні результати переговорів щодо вирішення бюджетно-податкових проблем США, свідчать дані бірж. Промисловий індекс Dow Jones закінчив торги на ...

Південноамериканські фондові індекси в пн практично не змінилися на тлі очікування підсумків зустрічі міністрів фінансів єврозони в Брюсселі і надій інвесторів на позитивні результати переговорів щодо вирішення бюджетно-податкових проблем США, свідчать дані бірж.

Промисловий індекс Dow Jones закінчив торги на рівні відкриття і склав 12815,16 ПТ Надтехнологічний NASDAQ розгубив 0,02% і досяг 2904,26 пт Індекс широкого ринку SP 500 зріс на 0,01% - до 1380,00 пт

Парламент Греції в ніч на пн схвалив бюджет на 2013 рік, який передбачає скорочення витрат на 9,4 млрд євро і спад ВВП країни в 4,2%, також недолік бюджету в розмірі 5,2% ВВП.

Між тим, через розбіжності кредиторів щодо майбутнього виконання програмки допомоги Греції фахівці коливаються, що рішення про подальші транші для країни буде прийнято в рамках засідання Єврогрупи, що відкрилося в пн в Брюсселі.

Греція вже оголосила, що займають на прийдешньої тижня понад 3 млрд євро в короткострокових паперах на 1 і 3 місяці, щоб уникнути дефолту за паперами на 5 млрд євро 16 листопада.

Крім того, тиск на ринок чинять побоювання «фіскального обриву» в США. Раніше переобраний на 2-ий термін президент США Барак Обама запросив фаворитів конгресу в Білосніжний будинок, щоб обговорити з ними податкові питання і варіанти скорочення дефіциту бюджету країни.

Невирішені проблеми, пов'язані з нестачею держбюджету США і «стелею» держборгу, можуть призвести до зниження рейтингу країни, попередили раніше міжнародні рейтингові агентства. «Хоча США раніше і витримали одне зниження (рейтингу) в рамках того, що відбувається економічного відновлення, 2-е зниження може бути сприйнято ринками і зарубіжними інвесторами не так просто, як 1-е», - виголосив агентству Bloomberg старший ринковий стратег Oppenheimer Джон Штольцфус (John Stoltzfus).

Повеселили інвесторів анонси з Китаю: за даними властей країни, експорт з КНР в жовтні зріс на 11,6%, що краще передбачався аналітиками показника в 10%.

DJIA (Dow Jones Industrial Average, промисловий індекс Доу-Джонса) - середній показник руху курсів акцій 30 найбільших промислових компаній.

SP 500 (Standard and Poor # 8217; s 500 Index) - індекс цін акцій 500 найбільших за ринковою капіталізацією компаній.

NASDAQ (National Association of Securities Dealers Automated Quotation, автоматична система котирування Державної асоціації фондових дилерів) - індекс високотехнологічних компаній. Він розраховується на підставі котирувань звичайних акцій всіх компаній (резидентів США та іноземних), торгованих у позабіржовій системі NASDAQ, зважених за ринковою капіталізацією.

Джерело: ПРАЙМ