"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Казахстан занесе конфігурації в антикризові і стратегічні плани до кінця 2012р - Ахметов

 ІА Новини-Казахстан Уряд Казахстану до кінця 2012 року занесе корективи в головні стратегічні й антикризові документи республіки, сказав прем'єр-міністр Серік Ахметов на засіданні уряду Казахстану у вівторок. «До кінця року нас чекають корективи в два дуже принципових документа - Стратегічний план ...

 ІА Новини-Казахстан Уряд Казахстану до кінця 2012 року занесе корективи в головні стратегічні й антикризові документи республіки, сказав прем'єр-міністр Серік Ахметов на засіданні уряду Казахстану у вівторок.

«До кінця року нас чекають корективи в два дуже принципових документа - Стратегічний план розвитку республіки до 2020 року і Муніципальну програмку з форсованого індустріально-інноваційного розвитку», - виголосив Ахметов, доручивши міністерству економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) і міністерству промисловості та нових технологій (МІНТ) «прискорити роботу по внесенню відповідних проектів указу президента».

Доручення знаходиться на контролі віце-прем'єр-міністра, глави МІНТ АСЕТ Ісекешевим.

Ахметов відзначив, що «ситуація на глобальних ринках не стійка, що диктує необхідність внесення певних поправок в наші рішення».

«МЕРТ, внести в уряд конфігурації в покроковий антикризовий план. Контроль за виконанням доручення за віце-прем'єром Кайратом Келімбетова », - виголосив прем'єр.

Глава уряду доручив «всім адмінам республіканських економних програм за що залишилася період до кінця року забезпечити освоєння виділених бюджетних коштів», - виголосив Ахметов, залишивши «жорсткий контроль» за дорученням на міністрі грошей Болат Жамішева.

Віце-прем'єру Кримбек Кушербаеву Ахметов доручив тримати на контролі і вирішувати в оперативному порядку - забезпечення безперебійного опалювального сезону, моніторинг цін на продукти харчування.