"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Глави урядів СНД затвердили рішення про приєднання Узбекистану до ЗВТ

Ялта. 28 вересня. ІНТЕРФАКС - Глави урядів держав СНД у п'ятницю за підсумками засідання, яке пройшло в Ялті, затвердили всі рішення, які виносилися на обговорення. В узгодженні з порядком дня розглядалися 22 питання, головний з яких стосувався розширення зони вільної ...

Ялта. 28 вересня. ІНТЕРФАКС - Глави урядів держав СНД у п'ятницю за підсумками засідання, яке пройшло в Ялті, затвердили всі рішення, які виносилися на обговорення.
В узгодженні з порядком дня розглядалися 22 питання, головний з яких стосувався розширення зони вільної торгівлі в СНД. Зараз до цієї зони приєднується Узбекистан.
Крім того, затверджено стратегію співробітництва держав СНД у побудові та розвитку інформаційного суспільства, також сприймуть план заходів до 2014 року щодо реалізації межгоспрограмми інноваторського співробітництва держав Співдружності.
Прийнята концепція інформаційного телеканалу «Мир 24 # 8243 ;, який буде створений на базі міждержавної телерадіокомпанії« Мир ».
Посеред інших питань, затверджених на засіданні - питання про додання статусу базисних організацій ряду вузів - Інтернаціональному інноваторського центру нанотехнологій СНД, грошова вузу при уряді РФ і Національному вузу гос податкової служби України.
Окреме рішення стосувалося виділення асигнувань на створення і розвиток об'єднаної системи ППО держав СНД в 2013 році.
Також прийнятий протокол про скасування міжурядової ради з нафти і газу.
Крім того, прийнято низку кадрових і фінансових рішень в рамках СНД.