"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Назарбаєв вивільнив Масімова з посади прем'єр-міністра

 ІА Новини-Казахстан. Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв вивільнив Каріма Масімова з посади прем'єр-міністра, сказала в пн в Twitter прес-служба глави держави. «Глава країни Н.Назарбаєв вивільнив К.Масімова з посади Прем'єр-Міністра РК у зв'язку з поданою заявою», - говориться в повідомленні. «Відповідно до ...

 ІА Новини-Казахстан. Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв вивільнив Каріма Масімова з посади прем'єр-міністра, сказала в пн в Twitter прес-служба глави держави.

«Глава країни Н.Назарбаєв вивільнив К.Масімова з посади Прем'єр-Міністра РК у зв'язку з поданою заявою», - говориться в повідомленні.

«Відповідно до статті 70 Конституції Республіки Казахстан постановляю: прийняти відставку Прем'єр-Міністра Республіки Казахстан Масімова Каріма Кажімкановіча у зв'язку з поданою ним заявою. Уряду Республіки Казахстан виконувати свої обов'язки до затвердження нового складу Уряду Республіки Казахстан. Реальний Указ набирає чинності з дня підписання », - йдеться в указі президента Казахстану.

Відставка прем'єр-міністра, за законом, тягне за собою відставку всіх членів уряду, міністри будуть виконувати свої обов'язки до формування нового кабінету.

Масімов довше за всіх з прем'єрів очолював уряд Казахстану, він працював на цій посаді з січня 2007 року. Масімов закінчив Пекінський інститут мови, Юридичний інститут Уханьского інституту, Казахську муніципальну академію управління. Має спеціальності юриста-міжнародника і економіста. Доктор економічних наук. Володіє англійською, китайською, арабською мовами.