"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Південноамериканські банки отримали найвищу прибуток за останні 6 років

1-ий квартал 2013 фінансового року став для американських банків найвигіднішими за останні 6 років. Таку статистику опублікувала зараз Федеральна компанія по страхуванню вкладів / ФКСВ / США. Згідно з цими відомостями, сукупний дохід американських банківських структур в період з жовтня по грудень ...

1-ий квартал 2013 фінансового року став для американських банків найвигіднішими за останні 6 років. Таку статистику опублікувала зараз Федеральна компанія по страхуванню вкладів / ФКСВ / США.

Згідно з цими відомостями, сукупний дохід американських банківських структур в період з жовтня по грудень 2012 календарного року / новий фінансовий рік зазвичай починається з 1 жовтня - прим. кор. ИТАР-ТАСС / підстрибнув більш ніж на 30 проц. Він склав 34700000000 баксів за квартал. Це найвищий показник з кінця 2006 року.

На думку професіоналів, придбані дані демонструють, що банківський сектор досить впевнено відновлюється після фінансової кризи. Правда, як вважають багато фахівців, це зовсім не означає, що такими ж темпами зміцнюється і вся південноамериканська економіка.

Як зазначають в ФКСВ, стали краще і деякі інші банківські характеристики. А саме, обсяги позик виросли на 1,7 проц. Значно знизилися втрати, пов'язані з їх виділенням. Разом з цим скоротилася і кількість так званих «проблемних» банків: зараз у переліку компанії числиться 651 фінансовий інститут, тоді як раніше вважалося 694.

В цілому в 2012 календарному році прибуток банківського сектора США виросла практично на 20 проц. За підсумками року вона перевищила 141 мільярдів баксів.

ИТАР-ТАСС