"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

«Рімера» поставить велику партію редукторів в АТ «Озенмунайгаз»

Іжевське підприємство групи компаній "Рімера" отримало замовлення на поставку 100 редукторів РП-450 для АТ "Озенмунайгаз" - дочірньої компанії АТ "Розвідка Видобуток" Казмунайгаз ".

Відповідно до технічних вимог замовника, конструкторська служба ВАТ "Іжнефтемаш" виробила доопрацювання поставляються виробів. У порівнянні зі стандартним виконанням редукторів РП-450, отгружаемое в Казахстан устаткування відрізняється наявністю маслоулавлівющіх канавок в роз'ємі редуктора, що забезпечують додатковий захист від течі масла з корпусу, також наявністю магнітного металлоуловітеля для видалення стружки з масляної ванни редуктора і пониження зносу зубчастих коліс і підшипників.

За умовами угоди, відвантаження редукторів РП-450 в адресок АТ "Озенмунайгаз" буде завершена в першій половині грудня 2012 року. З урахуванням контракту з АТ "Озенмунайгаз" "Рімера" в поточному році збільшить обсяг поставок редукторів виробництва ВАТ "Іжнефтемаш" компаніям Росії й близького зарубіжжя більш ніж в 7 разів, в порівнянні з 2011 роком.

Підприємство "Розвідка Видобуток" Казмунайгаз "є головним добувним підрозділом АТ" Державна компанія "КазМунайГаз". Компанія видобуває нафту на родовищах в західному і південному регіонах Казахстану. Станом на кінець 2011 року доведені і можливі припаси нафти на головних активах "Розвідка Видобуток" Казмунайгаз "склали 225 816 тисяч тонн (1661 мільйонів барелів).

Компанія ЧТПЗ, дивізіоном якої є група компаній "Рімера", поставляє в Казахстан фактично весь вироблений сортамент. Основна дещиця поставок припадає на труби для паливно-енергетичного комплексу: труби великого діаметра, обсадні, насосно-компресорні. Їх споживачі - найбільші нафтогазові компанії Казахстану "Інтергаз Центральна Азія", "КазТрансОйл", "КазТрансГаз", "Каспійський трубопровідний консорціум".

Так, в першому півріччі поточного року ЧТПЗ відвантажив на адресу ТОО "Газопровід Бейнеу-Шимкент" більше 100 тисяч тонн труб великого діаметру (ТВД) виробництва цеху "Висота 239".

Джерело: Нафта Росії