"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Глава країни Нурсултан Назарбаєв провів нараду з питань розвитку нафтогазового комплексу

В процесі зустрічі піддався розгляду хід виконання доручень глави країни з розвитку нафтогазового комплексу країни і вироблення певних рішень по поточним завданням.

"Зараз потрібно розглядати питання будівництва газопереробного заводу та газового трубопроводу з Карачаганакского родовища в центральні регіони країни, також питання транспортування нафти з Росії і завантаження Павлодарського нафтопереробного заводу", - виголосив Н. Назарбаєв, слова якого наводяться в повідомленні на веб-сайті Ак орда.

"Я бажаю собі почути від вас - людей, які поставлені на певні ділянки, точні та ясні шляхи вирішення питань нафтогазового сектора. Зараз деякі питання цієї сфери вже доводитися вирішувати на рівні глав країн, хоча це питання вашої компетенції. Крім того, принципово копітко вивчити питання майбутньої розробки проекту по освоєнню Кашаганського родовища ", - виділив Нурсултан Назарбаєв.

За підсумками наради президент Казахстану віддав певні доручення щодо вирішення низки поточних питань у нафтогазовій сфері та виконання раніше намічених цілей.

В нараді взяли роль прем'єр-міністр Серік Ахметов, керуючий адміністрації президента Коричневим Масімов, заступник прем'єр-міністра Кайрат Келімбетов, голова правління АТ "ФНБ" Самрук-Казина "Умірзак Шукеєв, заступник керуючого адміністрації президента Бахит Султанов, міністр нафти і газу Сауат Минбаєв, президент АТ "НК" КазМунайГаз "Ляззат Киїнов і голова президії НЕП Казахстану" Атамекен "Тимур Кулібаєв.

Джерело: КАЗТАГ