"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Прем'єр-Міністр РК Серік Ахметов підписав розпорядження «Про розподілі зобов'язань між прем'єр-м

"Згідно з розпорядженням, у віданні прем'єр-міністр РК знаходяться стратегічні питання економічної, фінансової, фіскальної та митної політики, муніципального бюджету, міждержавних відносин та міжнародного співробітництва, залучення іноземних інвестицій і поліпшення інвестиційного клімату та ін.", Вказується в повідомленні.

При всьому цьому за заступником прем'єр-міністра РК Кримбек Кушербаевим закріплені питання регіональної політики, оперативного управління економікою та регіональної політики. Крім того, віце-прем'єр курирує питання агропромислового комплексу, земляних та аква відносин, охорони середовища, використання природних ресурсів, розвитку будівництва та модернізації житлово-комунального господарства, транспортної інфраструктури, логістики та ін.

У коло зобов'язань віце-прем'єра Ербол Оринбаева включені питання розвитку освіти, науки, охорони здоров'я, соціальної модернізації, соціальної політики та громадського партнерства, культури, спорту та релігії.

Як наголошується, заступник прем'єр-міністра РК Кайрат Келімбетов виробляє вирішення питань макроекономічної політики, економною політики, управління муніципальними активами. Крім того, у віданні К.Келімбетова знаходяться питання грошового сектора, податкової та митної політики та ін.

За інформацією прес-служби, в коло зобов'язань заступника прем'єр-міністра - міністра промисловості і нових технологій РК Асет Ісекешевим входять питання реалізації державної програми з форсованого індустріально-інноваційного розвитку РК на 2010-2014 роки, реалізації державної політики з підвищення дещиці казахстанського змісту, також розвитку індустрії, нововведень, технічного регулювання та залучення іноземних інвестицій та ін.

Згідно з розпорядженням, міністри і голови агентств несуть індивідуальну відповідальність за діяльність очолюваних ними муніципальних органів з реалізації стратегічних цінностей і документів у відповідність до системою муніципального планування РК, спрямованої на підсумок.

Джерело: КАЗТАГ