"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Великомасштабний нафтогазовий огляд у форматі b2b

За роки незалежності Казахстан придбав значимий досвід в нафтогазовій сфері, за період з 1995 по 2010 роки в вуглеводневий сектор Казахстану вкладено практично $ 104 мільярдів. зарубіжних і внутрішніх інвестицій.

Числа переконливо свідчать про успіхи Казахстану в формуванні симпатичних для інвесторів критерій ведення бізнесу. У нас працюють багато великі зарубіжні національні та транснаціональні компанії із США, Китаю, Росії та країн Євро Союзу.

KIOGE (Кіог) - це унікальне на пострадянському просторі виставково-конференционное захід, який може показати настільки довгу і плідну історію. Винятковий статус дії підтримується відзнакою - інтернаціонального виставкового суспільства - Глобальної асоціації виставкової промисловості (UFI). З року в рік Кіог постійно слідують своїм базовим принципам: найбільше відображення тенденцій розвитку нафтогазової галузі, концентрація на інноваційних розробках, матеріалах і продукції, підтримка власного найвищого інтернаціонального статусу, поліпшення інформаційної складової засобом проведення науково-технологічній конференції, спрямованих на певну тематику семінарів.

2-5 жовтня 2012 року в Алмати, в павільйонах КЦДС "Атакент", пройде 20-а Ювілейна Казахстанська інтернаціональна виставка Кіог. В ювілейний рік улаштовувачі змінили звичайний формат проведення, посилюючи комерційну і бізнес спрямованість виставки. Конференція Кіог почне роботу в 3-ий виставковий день - 4 жовтня, що дозволить компаніям-учасницям виставки провести 1 перші два дні в активному режимі формату b2b.

Виставка Кіог об'єднує 547 очних і заочних учасників із 23 держав: Азербайджану, Бельгії, Англії, Угорщини, Німеччини, Ірану, Італії, Казахстану, Канади, Китаю, Латвії, Малайзії, Нідерландів, Норвегії, ОАЕ, Польщі, Росії, Румунії, Саудівської Аравії, США, Туреччини, України, Франції. Примітно, що більше 40% виставкової площі займуть всесвітньо відомі компанії, більша частина з яких є незмінними учасниками Кіог. Близько 25% площі експозиції займуть нові учасники - компанії, ніколи до цього не виходили на ринок Казахстану.

У 2012 році виставка приростила кількість учасників на 20%, займану площу на 10%. Загальна виставкова площа Кіог 2012 становить більше 20 000 кв. метрів. Очікується, що захід відвідають більше 6 000 професіоналів галузі.

Посеред експонентів такі найбільші концерни і компанії, як: АТ "Державна компанія" КазМунайГаз "разом з дочірніми підприємствами, ТОО" Тенгизшевройл ", Китайська державна нафтогазова компанія (CNPC), російська державна компанія" Роснефть ", і, в перший раз, угорська нафтогазова компанія "MOL Hungarian Oil Gas Plc "і казахстанське консульство" Maersk Oil Kazakhstan GmbH ".

Авторитетність дії підкріплено офіційною підтримкою - Міністерством нафти і газу Республіки Казахстан, АТ "Державна компанія" КазМунайГаз ", Асоціацією" KAZENERGY ", Акіматом містечка Алмати і дипломатичними місіями країн-учасниць. В каталозі Кіог 2012 розміщено 22 листи-звернення з вітальними і вітальними словами .

6 держав представлені на виставці державними щитами: Німеччина, Італія, Казахстан, Китай, Наша батьківщина, США. Необхідно підкреслити, що казахстанські компанії домінують на виставці і складають 32% від повної кількості експонентів. У трійку фаворитів країн-учасниць, за кількістю експонентів після Казахстану, увійшли: Наша батьківщина (31%), Китай (10%), Німеччина (9,3%).

Конференція Кіог пройде в Алмати 4-5 жовтня в готелі InterContinental Almaty. Головною темою є "Нафтогазова індустрія Казахстану: нові горизонти зростання". З доповідями виступлять 32 спікера.

Відкриють конференцію офіційні особи Казахстану, також зарубіжні гості посеред яких: Патриція Флор - Уповноважений представник Євро Союзу по Центральній Азії, Девід Моран - Засолення Англії в Казахстані, Деніел Стайн, Старший радник Спеціального посланника Муніципального департаменту США з енергетичних питань в Євразійському регіоні, Пейтер ван Леувен - Надзвичайний і Повноважний Посол Царства Нідерландів в Республіці Казахстан та інші. На конференцію акредитовано близько 800 делегатів-фахівців галузі або близько 100 представників ЗМІ Казахстану, Росії, Англії та Азербайджану. Програмка складається з 7 засідань.

Животрепетних тем інноваційних технологій і вдалих практик впровадження передових рішень в нафтогазовій промисловості присвячені засідання на конференції і семінари на виставці.

Наприклад, із захоплюючим доповіддю на конференції Кіог виступить Мішель Посту доктор Бергенского інституту, Норвегія. Тема його виступу "Впровадження ультразвуку для поділу нафти, газу і води".

VII Євразійський Форум KAZENERGY відкриє нафтогазову тиждень Казахстану 2 жовтня 2012, і пройде в Палаці Незалежності протягом 2-ух днів. Під час форуму керівники муніципальних органів різних держав і найбільших міжнародних енергетичних компаній, також всесвітньо відомі та авторитетні фахівці галузі обмінюються поглядами та досвідом з животрепетних питань в євразійському та світовому масштабі. Тема Форуму KAZENERGY цього року - "Мир в еру змін: формування сталого енергетичного майбутнього".

"Таким макаром, форум KAZENERGY та виставка-конференція Кіог - це два формату діалогу країни та бізнесу. Кожне з їх займає своє гідне місце в ієрархії найбільших міжнародних експо-подій, - говорить Юрій Бородіхін, Виконавчий директор виставкової компанії" Iteca ". - В Цьогоріч на 20-річчя ми спробуємо варіювати Кіог не тільки лише діловими подіями, але заходами культурного і розважального характеру ".

Негаснущій ентузіазм до виставки є дуже важливим показником і значущим фактором, підтверджуючим, що Казахстан тримає гідне місце в світовому нафтовому суспільстві, не поступаючись свої лідируючі позиції в регіоні. Задачками Кіог є залучення до вирішення животрепетних питань паливно-енергетичного комплексу Республіки Казахстан професіоналів і підприємців провідних глобальних нафтогазових компаній, інтернаціональних організацій, фінансових інститутів, дипломатичного корпусу зарубіжних держав, змі.

Також залишатися майданчиком для розширення співробітництва між фахівцями світового нафтогазового суспільства, даючи можливість висвітлити та ознайомитися з новими розробками, новими тенденціями розвитку та перспективами співпраці та реалізації інвестиційних проектів.

Постійними організаторами Кіог є казахстанська виставкова компанія "Iteca" і інтернаціональна група виставкових компаній ITE (Англія) з партнерами з Росії, Німеччини, Туреччини, Китаю, Польщі, Азербайджану та ОАЕ.

Подальша виставка і конференція Кіог пройде 1-4 жовтня 2013 року в Алмати, в павільйонах КЦДС "Атакент". Офіційні веб-сайти дії: www.kioge.kz; www.kioge.com.

Джерело: www.neftegaz.ru