"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

ТШО обдарував найкращих журналістів Атирауського регіону

Атирауська обласна організація Спілки журналістів Казахстану, КГП «Атирау-Акпарат» і нафтовидобувне ТОО «Тенгизшевройл» (ТШО) підсумували творчого конкурсу серед журналістів республіканських та обласних ЗМІ, присвяченого 20-річчю компанії. Як доповідає портал oilnews.kz, в конкурсі взяли роль журналісти друкованих видань, телебачення і радіомовлення, а ...

Атирауська обласна організація Спілки журналістів Казахстану, КГП «Атирау-Акпарат» і нафтовидобувне ТОО «Тенгизшевройл» (ТШО) підсумували творчого конкурсу серед журналістів республіканських та обласних ЗМІ, присвяченого 20-річчю компанії. Як доповідає портал oilnews.kz, в конкурсі взяли роль журналісти друкованих видань, телебачення і радіомовлення, також електричних ЗМІ.

Згідно з повідомленням ТШО, в оргкомітет конкурсу було представлено близько 100 публікацій і телевізійних матеріалів від журналістів та позаштатних творців обласних і районних газет і власних кореспондентів республіканських ЗМІ, що працюють в регіоні.

На підсумковому засіданні журі в складі ветеранів журналістики, представників СЖ Казахстану, КГП «Атирау-Акпарат» та відділу по зв'язкам з урядом і громадськістю ТШО зумовило фаворитів.

Гран-прі IV обласного конкурсу журналістів удостоєний Ісатай Балмагамбетов, головний редактор обласної газети «Атирау» - за серію нарисів на тему розвитку нафтової індустрії області та творче відображення історії та діяльності ТОО «Тенгизшевройл».

Найкращим друкованим ЗМІ, більш інтенсивно і глибоко висвітлювали діяльність компаній нафтової галузі області визнана обласна газета «Атирау».

В номінації «Кращий телевізійний проект» переможцем визнана Балауса Халелова, редактор Атирауської обласної телерадіокомпанії.

За найкращі матеріали власних кореспондентів республіканських ЗМІ премій удостоєні Турсин Калімова (газета «Айкин»), Оксана Мартинюк (газета «Курсів'») і Віктор Сутягін (інформаційне агентство «Хабар»).

В номінації «Краща публікація в друкованих ЗМІ на муніципальному і / або російському мовами» премій удостоєні журналісти кореспонденти обласної газети «Атирау» Мендібай Сумесінов, Каржау Оразбаев, кореспондент обласної газети «Прикаспійська комуна» Світлана Новак, головний редактор газети «Мунайли Астана» Куттигерей Смадьяров .

В номінації «Найкращий телерепортаж на муніципальному і / або російському мовами» премій удостоєні редактор Атирауської обласної телерадіокомпанії Елнур Есмуратова і телеоператор інформаційне агентство «Хабар» Темірлан Султангази. Кореспонденти обласної газети «Атирау» Ерлан Алтибаев і Азамат Базарбай стали власниками премій удостоєні «Молоде перо». Особливим рішенням журі заохочувальними преміями нагороджені позаштатний кореспондент редакції газети «Сахара» Ерсайин Омір і редакція газет «Мунайли астана».

«Для нас, для всього колективу ТШО, дуже принципово публічне світогляд, складається навколо нашого у всьому масштабного проекту. Ми дуже цінуємо неупереджене висвітлення багатогранної діяльності ТШО в пресі і на телебаченні. Я бажаю подякувати вас, експертів власної справи і професійних людей, за увагу і постійний інтерес до нашої компанії », - зазначив на святковому церемонії вручення премій генеральний директор ТОО« Тенгизшевройл »Тім Міллер.

Як зрозуміло, ТОО «Тенгизшевройл» виробляє розробку, виробництво і збут сирої нафти, скрапленого та сухого газу, також сірки. Всі роботи проводяться в узгодженні з світовим показниками по техніці безпеки і охороні середовища. Родовище Тенгіз, що знаходиться в західному Казахстані, було відкрито в 1979 році, і зараз є одним з найбільш глубокозалегающих діючих циклопічних родовищ. ТОО «Тенгизшевройл» утворено в 1993 році Республікою Казахстан та компанією «Шеврон». В поточний час партнерами ТОО «Тенгизшевройл» є: компанія «Шеврон» - 50%, «КазМунайГаз» - 20%, «ЕксонМобіл» - 25% і «ЛукАрко» - 5%.