"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Казахстан зацікавлений у вербовании шведського досвіду впровадження «зелених» технологій

Міністр закордонних справ Казахстану Ерлан Ідрісов в процесі офіційних переговорів у Стокгольмі з муніципальним секретарем міністерства середовища Андерсом Фланкингом (Anders Flanking) висловив заинтригованность республіки в вербовании шведського досвіду в галузі енергоефективності та «зелених» технологій, доповідає кореспондент агентства. На переговорах ...

Міністр закордонних справ Казахстану Ерлан Ідрісов в процесі офіційних переговорів у Стокгольмі з муніципальним секретарем міністерства середовища Андерсом Фланкингом (Anders Flanking) висловив заинтригованность республіки в вербовании шведського досвіду в галузі енергоефективності та «зелених» технологій, доповідає кореспондент агентства.

На переговорах з муніципальним секретарем міністерства середовища Швеції сторони обговорили заинтригованность вербування шведського досвіду і конкретно шведських компаній у Казахстан у сфері енергоефективності, охорони довкілля і «зелених» технологій в рамках проведення інтернаціональної спец виставки «ЕКСПО-2017» в Астані.

Представники шведського екологічного відомства висловили заинтригованность у відвідуванні Астани для обговорення ініціативи «Зелений міст», висунутої президенту Казахстану Нурсултаном Назарбаєвим, щодо переходу до «зеленої» економіки.

Далі відбулася зустріч глави зовнішньополітичного відомства Казахстану з депутатами парламенту Швеції. В процесі зустрічі дискуссировались перспективи розвитку міжпарламентського співробітництва та питання розвитку демократичних інститутів в Казахстані.

Представники шведського законодавчого органу позитивно відзначили обрання Казахстану в Раду з прав людини ООН на 2013-2015 роки, виділивши значущість майбутньої взаємодії з парламентськими інститутами РК.

Закінчила програмку візиту виступ Идрисова в Стокгольмському інституті перехідної економіки на тему: «Казахстан в сучасному світі».

 ІА Новини-Казахстан.