"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Створення спільного ринку електроенергетики держав ЄЕП обговорять зараз в Мінську

Проект формування спільного ринку електронної енергії та потужності держав Одного економічного простору (ЄЕП) обговорять зараз в Мінську в процесі 2-го засідання Консультативного комітету з електроенергетику при Євразійської економічної комісії (ЄЕК), сказали кореспондентові БЕЛТА в прес-центрі ЄЕК. Також планується обговорити реалізацію ...

Проект формування спільного ринку електронної енергії та потужності держав Одного економічного простору (ЄЕП) обговорять зараз в Мінську в процесі 2-го засідання Консультативного комітету з електроенергетику при Євразійської економічної комісії (ЄЕК), сказали кореспондентові БЕЛТА в прес-центрі ЄЕК.

Також планується обговорити реалізацію угоди «Про забезпечення доступу до послуг природних монополій у сфері електроенергетики, включаючи бази ціноутворення та тарифної політики».

У заході сприймуть роль міністр енергетики та інфраструктури ЄЕК Даніал Ахметов, заступник міністра енергетики Білорусі Михайло Михадюк, заступник міністра промисловості і нових технологій Казахстану Бахитжан Джаксалиев, заступник керівника Федеральної антимонопольної служби Рф Анатолій Голомолзін, також представники енергетичних компаній держав Митного союзу і Одного економічного місця.

«Нафта Росії»