"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Тимчасова грузинська адміністрація заборгувала працівникам «КазТрансГаз-Тбілісі» у зв'язку з боргами перед бюджетом

Зараз у Тбілісі монтажники ТОВ «КазТрансГаз-Тбілісі» провели акцію протесту перед кабінетом компанії, вимагаючи збільшення зарплати, сплачених відпусток та оплати зносу машин. За словами учасників акції, вони не працюють вже тиждень і збираються страйкувати до того часу, поки не отримають ...

Зараз у Тбілісі монтажники ТОВ «КазТрансГаз-Тбілісі» провели акцію протесту перед кабінетом компанії, вимагаючи збільшення зарплати, сплачених відпусток та оплати зносу машин.

За словами учасників акції, вони не працюють вже тиждень і збираються страйкувати до того часу, поки не отримають запевнення в тому, що всі їх вимоги будуть виконані, а за акцію протесту ніхто звільнений не буде.

Переговори з адміністрацією компанії «КазТрансГаз-Тбілісі» вели представники профспілкової організації, які після їх закінчення закликали монтажників повернутися на робочі місця. В акції протесту брали участь близько 40 осіб.

Нагадаємо, в даний час компанією «КазТрансГаз-Тбілісі» керує тимчасова грузинська адміністрація, т. к. у компанії накопичилося 80 мільйонів ларі (1,66 ларі = 1 дол. США) заборгованості перед бюджетом. При всьому цьому раніше міністр енергетики Грузії Каха Каладзе запропонував погасити борг казахстанської компанії в рахунок погашення муніципального боргу Грузії, Казахстану, який становить 100 мільйонів баксів США.

КАЗІНФОРМ