"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Тенгизшевройл презентував «Проект майбутнього розширення»

2 квітня в акимате Мангистауской області управління ТОО «Тенгизшевройл» (ТШО) презентувало «Проект майбутнього розширення», націлений на видобуток додаткових 12 мільйонів тонн нафти, також на підвищення обсягів видобутку нафти на наявних свердловинах підприємства на родовищі «Тенгіз». «ТОО« Тенгизшевройл », будучи помітним ...

2 квітня в акимате Мангистауской області управління ТОО «Тенгизшевройл» (ТШО) презентувало «Проект майбутнього розширення», націлений на видобуток додаткових 12 мільйонів тонн нафти, також на підвищення обсягів видобутку нафти на наявних свердловинах підприємства на родовищі «Тенгіз».

«ТОО« Тенгизшевройл », будучи яскравим прикладом вдалого партнерства провідних нафтових компаній світу і найбільшим виробничо-технологічним проектом в Казахстані, продовжує заносити відчутний вклад в розвиток нашої економіки. Реалізація «Проекту прийдешнього розширення» дозволить підвищити конкурентоспроможність наших компаній, вирішити питання казахстанського змісту на регіональному рівні, створить умови для завантаження потужностей казахстанських компаній і створення тем нових робочих місць », - зазначив на зустрічі аким Мангистауской області Алік Айдарбаев.

«Цей проект дає можливість розширення виробництва для« Тенгизшевройл », це видобуток додаткових 12 мільйонів тонн нафти, також підвищення видобутку на наявних свердловинах. Працевлаштування проводитиметься по всьому Казахстану і спочатку в Мангистауской і Атирауської областях. Великий об'єм обладнання виконуватиметься конкретно в Мангистауской області, тому ми знаходимося тут для підписання угоди з Якимом області », - виголосив генеральний директор ТОО« Тенгизшевройл »Тім Міллер.

В процесі зустрічі сторони підписали Меморандум про взаєморозуміння.

На даний момент проект знаходиться на розгляді в Уряді, і після схвалення ТШО почне його реалізацію.

КАЗИНФОРМ