"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Max Petroleum знайшла наявність вуглеводнів ще в одній свердловині на родовищі Жана Маката

Експлуатаційна свердловина ZMA-A22 на родовищі Жана Маката, де працює англійська Max Petroleum Plc, (блок «А» в Атирауської області) показала наявність вуглеводнів. «Експлуатаційна свердловина ZMA-A22 родовища Жана Маката була вдало пробурена до загальної глибини 1,363 метра і показала наявність вуглеводнів в ...

Експлуатаційна свердловина ZMA-A22 на родовищі Жана Маката, де працює англійська Max Petroleum Plc, (блок «А» в Атирауської області) показала наявність вуглеводнів.

«Експлуатаційна свердловина ZMA-A22 родовища Жана Маката була вдало пробурена до загальної глибини 1,363 метра і показала наявність вуглеводнів в резервуарі в узгодженні з очікуваннями», - наголошується в повідомленні компанії.

Max Petroleum планує закінчити буріння на свердловині і останнім часом запустити її створення. Бурова установка Zhanros ZJ-20 буде передислокована на експлуатаційну свердловину ZMA-A24.

Раніше Max Petroleum доповідала, що було знайдено наявність вуглеводнів в резервуарі на експлуатаційній свердловині ZMA-A20.

Max Petroleum Plc - англійська компанія, яка спеціалізується на розвідці і видобутку нафти і газу, діяльність компанії зосереджена в Казахстані. Компанії належать блоки «А» і «Е» контрактної місцевості Східний Алібек, також блок Астраханський.

Oilnews.kz