"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

В день 20-річчя ТШО Глава країни «побажав» Шеврону збільшувати казсодержание і активніше брати участь у ДП ФИИР

Зараз на святковому прийомі з нагоди 20-річного ювілею ТШО Президент РК Нурсултан Назарбаєв побажав менеджерам Шеврона збільшувати казахстанське зміст і активніше брати участь в індустріалізації країни. «Я вдячний, що ви виконали моє прохання і збудували завод пластмасових труб, морську академію, і зараз ...

Зараз на святковому прийомі з нагоди 20-річного ювілею ТШО Президент РК Нурсултан Назарбаєв побажав менеджерам Шеврона збільшувати казахстанське зміст і активніше брати участь в індустріалізації країни.

«Я вдячний, що ви виконали моє прохання і збудували завод пластмасових труб, морську академію, і зараз я бажаю оголосити про будівництво Палацу молоді в Атирау.

Питання казахстанського змісту був дуже принциповим, і я знаю, що зараз 32% всіх закупівель ви робите всередині країни, але ми бажаємо, щоб ця цифра збільшувалася.

Ми поставили перед собою задачку - увійти в 30-ку просунутих країн світу до 2050 року, тому здійснюємо промислову програмку країни, і я впевнений, що Шеврон сприйме в цьому найактивнішу роль. Нам потрібно, щоб ви разом з Урядом будували підприємства по видобутку та переробці нафти, обладнання для нафтовидобутку і переробки, робили нові робочі місця, нові підприємства, які відносяться до індустрії», - виголосив Голова країни на святковому прийомі в Астані.

КАЗІНФОРМ