"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

«Самрук-Казина» скаже вартість акцій KEGOC в рамках «народного» IPO в кінці квітня

Держфонд "Самрук-Казина» повідомить вартість акцій казахстанської нацкомпанії з управління електричними мережами KEGOC в рамках «народного» IPO в кінці квітня. «На даний момент ми прораховуємо ринкову ціна акцій KEGOC. На даний момент я не можу сказати нічого, тому що ніякого рішення ще не прийнято, але в кінці квітня ми ...

Держфонд "Самрук-Казина» повідомить вартість акцій казахстанської нацкомпанії з управління електричними мережами KEGOC в рамках «народного» IPO в кінці квітня.

«На даний момент ми прораховуємо ринкову ціна акцій KEGOC. На даний момент я не можу сказати нічого, тому що ніякого рішення ще не прийнято, але в кінці квітня ми готові будемо сказати про це », - виголосив заступник голови» Самрук-Казина »Куандик Бішімбаев журналістам в п'ятницю в Астані.
Як повідомлялося, прийом заявок на покупку акцій KEGOC в рамках «народного» IPO стартує 13 травня і триватиме до 11 червня.
KEGOC стане 2-ий компанією, акції якої будуть запропоновані популяції в рамках програмки «Народне IPO». Першою в рамках позначеної держпрограми розмістилася компанія «КазТрансОйл».
KEGOC робить функції системного оператора єдиної електронної мережі Казахстану, основним завданням якого є втілення надійного управління державної електронної мережею (НЕС). Компанія заходить в держфонд »Самрук-Казина».

 ІНТЕРФАКС-КАЗАХСТАН