"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Uranium One отримала ліцензію на видобуток на родовищі Mkuju River

Уранодобувної компанія Uranium One, що володіє низкою активів в Казахстані і за кордоном, отримала ліцензію на видобуток урану на родовищі Mkuju River. «Згідно з повідомленням, розміщеним мажоритарним акціонером Uranium One, Атомредметзолото (АРМЗ), Mantra Resources одержала від Міністерства енергетики та мінеральних ресурсів Танзанії ліцензію на ...

Уранодобувної компанія Uranium One, що володіє низкою активів в Казахстані і за кордоном, отримала ліцензію на видобуток урану на родовищі Mkuju River.

«Згідно з повідомленням, розміщеним мажоритарним акціонером Uranium One, Атомредметзолото (АРМЗ), Mantra Resources одержала від Міністерства енергетики та мінеральних ресурсів Танзанії ліцензію на видобуток урану на родовищі Mkuju River», - йдеться, а саме, в повідомленні, яке приводить Халик Фінанс.

За інформацією інвесбанка, що посилається на президента UraniumOneВадіма Живова, зараз, після отримання ліцензії на видобуток компанія хоче незабаром почати будівництво на проекті.

На думку Халик Фінанс, дане повідомлення є кілька позитивним для компанії, але нейтральним для ціни акцій, беручи до уваги, що міноритарії компанії вже прийняли пропозицію АРМЗ про викуп залишилася 49% -ої частки в компанії за вартістю CAD 2,86 за акцію. «Ми здійснюємо аналітичне покриття акцій Uranium One з рекомендацією # 8216; Тримати # 8217; 2, - сказали аналітики.

Як повідомлялося, акції Uranium One пройшли лістинг на біржах в Торонто і Йоганнесбурзі. На поточний момент ресурсна база компанії складає вище 150 тис. Тонн урану. Вона володіє 70% часткою в рудниках «Акдала» і «Інка», 50% в руднику «Каратау» і 30% дещицею в руднику «Харасан» в Казахстані, поруч уранових активів за кордоном.

Oilnews.kz