"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Будівництво КТК відстає від графіка на півроку

Відставання будівництва розширення нафтопроводу Каспійського трубопровідного консорціуму (КТК) від графіка становить близько 6 місяців. Про це доповідає портал Nefttrans з посиланням на генерального директора КТК Миколи Бруніча. Водночас, як побачив глава КТК, відставання рівномірно скорочується. Микола Бруніч ...

Відставання будівництва розширення нафтопроводу Каспійського трубопровідного консорціуму (КТК) від графіка становить близько 6 місяців. Про це доповідає портал Nefttrans з посиланням на генерального директора КТК Миколи Бруніча.

Водночас, як побачив глава КТК, відставання рівномірно скорочується. Микола Бруніч пояснив, що пониження темпів будівництва вийшло через внесені в проект конфігурацій.

«2-а черга проекту розширення, яка зараз проводиться КТК, приблизно на 6 місяців йде відставання. Не так як не виробляються роботи, це пов'язано з тим, що були внесені ряд істотних технологічних змін, які подекуди вже оптимизировались, подекуди скорегували проектно-кошторисну документацію як постачальники, так і підрядники отримали додаткові обсяги, і було замовлено обладнання » , - заявив гендиректор КТК.

За його словами, в III кварталі планується введення об'єктів першої фази проекту розширення.

«Зараз ця робота закінчена, усвідомлення проекту розширення по першій, по 2-ий, також по третій фазі є. Ми покладаємо надії, що вже до кінця червня 1-ша фаза, яка дозволить додатково прийняти 10-15 млн тонн нафти, буде завершена », - виголосив він.

Трубопровід протяжністю 1,511 тис км здано в експлуатацію в 2001 році. Проектна потужність нафтопроводу становила 28,2 млн тонн нафти на рік.

http://www.rusenergy.com.