"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Зарубіжні компанії хочуть інвестувати в економіку Західного Казахстану ще 375 мільйонів баксів США

 Іноземні компанії хочуть інвестувати в економіку Західного Казахстану ще близько 375 мільйонів доларів, сказав заступник голови правління АТ «НК «КазМунайГаз» Магзум Мирзагалиев. За його словами, така домовленість була укладена в процесі пройшов у 24-26 вересня 2012 року у містечку Актау ...

 Іноземні компанії хочуть інвестувати в економіку Західного Казахстану ще близько 375 мільйонів доларів, сказав заступник голови правління АТ «НК «КазМунайГаз» Магзум Мирзагалиев.

За його словами, така домовленість була укладена в процесі пройшов у 24-26 вересня 2012 року у містечку Актау вкладывательного форуму, в рамках якого було підписано низку меморандумів та угод з роллю АТ НК «КазМунайГаз» і зарубіжних компаній по створенню нових виробництв в Казахстані.

«Ці угоди передбачають створення промислового парку в Жанаозені, компаній по виробництву різних видів нафтогазового обладнання, також в області виробництва і сервісу автоматичних систем управління технологічними процесами і контрольно-вимірювальних пристроїв. Будівництво заводу з виробництва преміальних сполук на труби нафтопромислового сортаменту. Також заводу в Мангsстауской області по переробці бітумінозних порід», - сказав М. Мирзагалиев в процесі пройшов в Астані форуму нафтогазових компаній «Нафтогаз: казахстанське зміст-2013».

За його словами, реалізація підписаних документів передбачає інвестування в економіку Західного Казахстану близько 375 млн. дол. США і створення нових 675 робочих місць.

КАЗІНФОРМ