"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Нафтовий ринок Казахстану оцінювався в $160 млрд

«Весь нафтовий ринок Казахстану оцінювався, коли починали розвивати казахстанське зміст 2000 роках, оцінювався в 160 млрд баксів США, і він йде в бік збільшення», - про це зараз на Форумі нафтогазових компаній «Нафта і газ: Казахстанське зміст-2013#8243; сказав віце - міністр індустрії і ...

«Весь нафтовий ринок Казахстану оцінювався, коли починали розвивати казахстанське зміст 2000 роках, оцінювався в 160 млрд баксів США, і він йде в бік збільшення», - про це зараз на Форумі нафтогазових компаній «Нафта і газ: Казахстанське зміст-2013#8243; сказав віце - міністр індустрії і нових технологій віце - міністр Нурлан Сауранбаев.

За його інфи, з цієї суми 50% йде на послуги й інфраструктури,

«Тобто це приблизно, як мінімум, 80 млрд баксів можуть отримувати казахстанські компанії, які могли б освоювати сферу послуг й інфраструктуру. Ось тому в політиці розвитку казахстанського змісту акцент робиться на сервісні компанії», - сказав віце - міністр.

За його словами, в хоч який нафтогазовий проект триватиме 40 років і тому сервісні компанії можуть працювати весь цей термін.

«Сьогодні раз у рік 30 млрд баксів отримують російські виробники за підтримки країни. Невиконання казсодержание вважається за законом суворим порушенням законодавства. Зараз ми зрозуміли, що на рівні вже складання контрактної стратегії з великими недропользлвателями ми повинні захистити наших російських товаровиробників. Іншими словами сходу прописувати в договорах. А поки споглядаємо наявність власних правил у великих надрокористувачів по УРП. Тому ми (уряд) будемо скоро розглядати це питання», - резюмував Сауранбаев.

Munaigaz.kz