"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Катастрофи з виходу ConocoPhillips і Statoil з проектів в Казахстані робити не варто - експерт

Катастрофи з виходу американської ConocoPhillips і норвезької Statoil з проектів на шельфі Каспію в Казахстані («Кашаган» і блок «Абай») робити не варто, це частина робочого процесу, вважає казахстанський політолог Данияр Ашімбаев. «Хоча, природно, слід визнати, що не хотілося б втрачати ...

Катастрофи з виходу американської ConocoPhillips і норвезької Statoil з проектів на шельфі Каспію в Казахстані («Кашаган» і блок «Абай») робити не варто, це частина робочого процесу, вважає казахстанський політолог Данияр Ашімбаев.

«Хоча, природно, слід визнати, що не хотілося б втрачати великих інвесторів, таких як норвезька Statoil, що має великий досвід і найвищі технології і великий авторитет на світовому нафтовому ринку», - виголосив в пн Trend Ашімбаев.

Водночас, на його думку, претендентів на роль у великих інвестиційних проектах в казахстанської частини шельфу Каспію багато, про що свідчать переговори з іншими компаніями з Центральної та Східної Європи та Азії.

Політолог нагадав, що тема залучення інвестицій в нафтогазову галузь Казахстану завжди була в центрі уваги і громадськості, і професіоналів.

«При всьому цьому є дві сторони медалі. Так, ми можемо мати в якості напарника велику західну нафтову компанію з величезним досвідом і здібностями, з одного боку, але, з іншого боку - примхливу. Чи не таємниця, що є компанії, які мають проекти в світі, що дозволяє їм апелювати для збільшення котирувань власних акцій, тому що це частина їхньої глобальної стратегії. І економічні цінності нашої країни не завжди є цінністю цих великих компаній. Зрозуміло, що у них є свої принципи і вимоги, які не завжди стикуються з нашими потребами та здібностями », - зазначив політолог.

На його думку, зараз принципово «Не чому йдуть компанії, а хто прийде на їх місце і на яких умовах».

Політолог висловив думку, що прихід новітньої для нафтогазового ринку країни компанії розширив би географію інвесторів.

«Багатовекторність закладена у зовнішній політиці нашої країни. Але в нафтогазовому сектор головні наші партнери - це компанії зі США та Китаю. Тому якесь розширення переліку держав, чиї компанії могли б увійти в наш нафтогазовий ринок, відповідає нашій багатовекторної політики », - виголосив він.

За його словами, не варто протиставляти Індію та Китай в плані того, кому ж віддати перевагу при продажу дещиці ConocoPhillips в проекті освоєння «Кашагана».

«Китаєфобії, яка знаходиться в обговореннях про засилля китайських компаній в нафтогазовому секторі нашої країни, декілька гіперболізував. Так, нагадаю, було невдале входження CNPC в «Актобемунайгаз», що викликало величезну напруженістю. Але вона була знята при здоровому регулюванні методом зміни менеджменту китайською стороною », - зазначив він.

За словами Ашімбаева, виграє той (в угоді з купівлі дещиці в «Кашагане» або блоці «Абай»), хто запропонує найкращі умови.

«Іншими словами якась політична диверсифікація є певним лагом», - резюмував він.

Восени 2012 року південноамериканська компанія сказала на власному веб-сайті, що офіційно повідомила влада Казахстану і партнерів про намір реалізувати свою частку (8,4 відсотка) проект індійської ONGC Videsh Limited.

АТ «НК« КаззМунайГаз », яка є акціонером консорціуму NCOC і в той же час представляє інтереси уряду республіки в проекті, офіційно сказало, що Казахстан не відмовився від власного пріоритетного права викупу дещиці ConocoPhiilips в проекті освоєння« Кашагана », передбаченого законодавством країни.

Крім цього норвезька компанія Statoil офіційно повідомила Казахстан про намір вийти з проекту по освоєнню блоку «Абай» в казахстанському секторі Каспію.

«Норвезька Statoil справді вирішила вийти з проекту по освоєнню блоку« Абай ». Про це компанія офіційно повідомила КМГ в січні «, - виголосили в КМГ.

У квітні 2011 року державна нафтогазова компанія «КазМунайГаз» (КМГ) і інтернаціональна нафтогазова компанія Statoil підписали угоду про принципи (СОП) по блоку »КаАбай», розташованому в казахстанському секторі Каспійського моря.

Згідно СОП, сторони планували провести роботу з узгодження критерій спільну діяльність по реалізації проекту «Абай». Крім цього сторони узгодили роль Statoil в будівництві самопідйомної бурової установки, яка в подальшому буде вживатися для освоєння блоків шельфу Каспійського моря.

«Ми зацікавлені у співпраці з компанією Statoil, залученні і використанні досвіду і технологій даної компанії при реалізації міжнародних морських нафтогазових проектів. Підписана угода про принципи підтверджує намір сторін про стратегічне партнерство наших компаній по спільній роботі в Каспійському морі », - йшлося раніше минулий голова правління КМГ Кайргельди Кабилдін.

В свою чергу виконавчий віце-президент Statoil з розвідки Тім Додсон зазначив, що спільна співпраця по блоку «Абай» є принциповим стратегічним кроком для його компанії на шляху інтернаціонального зростання.

1-ий меморандум про взаєморозуміння по ймовірному співпраці на ділянці «Абай» АТ НК «КазМунайГаз» і Statoil підписав 30 червня 2005 року.

У червні 2010 року в рамках 4-го Інтернаціонального інвестиційного саміту в Алмати сторони підписали меморандум про взаєморозуміння.

Ділянка «Абай» розміщений в північній частині казахстанського сектора Каспійського моря на відстані 65 км від берега на глибині восьми-10 метрів.

АТ «Державна компанія« КазМунайГаз »- казахстанський державний оператор з розвідки, видобутку, переробки і транспортування вуглеводнів.

100 відсотків акцій компанії належить АТ «Фонд національного добробуту« Самрук-Казина ».

Statoil - інтернаціональна енергетична компанія, представлена ​​в 40 країнах світу. Компанія є одним з найбільших в світі експортерів сирої нафти, найбільшим оператором глибоководних родовищ з глибиною більше 100 метрів, світовим фаворитом в області захоплення і зберігання CO2, другим найбільшим експортером газу в Європі, також найбільшим торговцем нафтопродуктів в Скандинавії. Кабінет Statoil в Астані був відкритий в 2004 році.

Trend