"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Серіка Ахметова поінформували про підготовку до другого кроку «Народного IPO»

Прем'єр-міністра Серіка Ахметова поінформували про хід другого кроку програмки «Народне IPO», передає Tengrinews.kz з посиланням на департамент зв'язків з громадськістю АТ «Фонд державного добробуту «Самрук-?азына». «22 лютого під головуванням прем'єр-міністра Серіка Ахметова відбулося ще одне очне засідання ради директорів АТ «Самрук-?азына», ...

Прем'єр-міністра Серіка Ахметова поінформували про хід другого кроку програмки «Народне IPO», передає Tengrinews.kz з посиланням на департамент зв'язків з громадськістю АТ «Фонд державного добробуту «Самрук-?азына».

«22 лютого під головуванням прем'єр-міністра Серіка Ахметова відбулося ще одне очне засідання ради директорів АТ «Самрук-?азына», на якому затверджено кадрова політика фонду на 2013-2022 роки. Заслухано доповідь про хід підготовки до реалізації програмки «Народне IPO» компаній другого ешелону: АТ «KEGOC», «Самрук-Енерго», «КазТрансГаз», - йдеться в інформації.

У прес-службі зазначили, що кадрова політика визначає головні напрями діяльності фонду в області управління человечьими ресурсами і аспекти ефективності цієї роботи.

Не рахуючи того, держфонд прийняв рішення про затвердження вкладывательной політики щодо збільшення ефективності та прозорості вкладывательной діяльності дочірніх і залежних організацій «Самрук-?азына».

Раніше глава Уряду на розширеному засіданні держфонду доручив »KEGOC» прискорити вихід на «Народне IPO».

Tengrinews.kz