"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Найбільші нафтогазові компанії відшукують професіоналів посеред болашаковцев

Транснаціональні гіганти «Тенгизшевройл» і Schlumberger відшукують класних професіоналів посеред випусників програмки «Болашак». Про це сказав віце-президент Інтернаціональної стипендії Президента «Болашак» Асет Абдуаліев, передає кореспондент Tengrinews.kz. «Компанії (« Тенгизшевройл »і Schlumberger. - Прим. Автора), які звернулися до нас, у них є певні вакансії. ...

Транснаціональні гіганти «Тенгизшевройл» і Schlumberger відшукують класних професіоналів посеред випусників програмки «Болашак». Про це сказав віце-президент Інтернаціональної стипендії Президента «Болашак» Асет Абдуаліев, передає кореспондент Tengrinews.kz.

«Компанії (« Тенгизшевройл »і Schlumberger. - Прим. Автора), які звернулися до нас, у них є певні вакансії. При цьому не одна-дві, порядку 10-20. Ми знайомимо компанії з можливими працівниками і це питання будемо моніторити. Протягом місяця ми очікуємо, що випускники працевлаштовані в ці компанії », - виголосив Абдуаліев в кулуарах спец ярмарки вакансій для технічних спеціальностей у нафтогазовій галузі в Астані.

Він пояснив, що компанія ТШО запустила масштабний проект з модернізації заводу і там також потрібні будуть специ ».

«Ми покладаємо надії, що компанія візьме тих, хто не зумів працевлаштуватися тут, розгледить резюме випускників при запуску цього проекту», - додав він.

При всьому цьому Абдуаліев виділив, що проблем з працевлаштуванням у випусників «Болашак» немає. «Є ті випускники, які закінчили в грудні, в січні. Вони приїжджають і якийсь час відшукують роботу. Як такої системної труднощі з працевлаштування випускників у нас немає », - пояснив він.

Віце-президент «Болашак» також сказав, що з цього моменту, щоб подати документи на роль в програмці, у претендента вимагають стаж роботи. «Також просимо надати заявку від роботодавця, який зобов'язується зберегти робоче місце за ним», - зазначив він.

Сама ярмарок вакансій буде проходити з 26 лютого по 2 березня в готелі Radisson SAS Astana і «Казжол».

За інформацією організаторів, в поточний час по базисних спеціальностей у нафтогазовій галузі вже навчилися 100 чоловік і продовжують навчання 155 стипендіатів. Загальне число стипендіатів в цій сфері зараз становить 260 осіб.

Tengrinews.kz