"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Акція «Година Землі» цього року пройде 23 березня

Акція «Година Землі» цього року пройде 23 березня в 20:30 за місцевим часом. Година Землі - це глобальна акція Глобального фонду здичавілої природи (WWF), яка проводиться раз на рік зазвичай в останню суботу березня, але в цьому році перенесена на передостанню. Акція ...

Акція «Година Землі» цього року пройде 23 березня в 20:30 за місцевим часом.

Година Землі - це глобальна акція Глобального фонду здичавілої природи (WWF), яка проводиться раз на рік зазвичай в останню суботу березня, але в цьому році перенесена на передостанню. Акція є емблемою дбайливого справи до природи, піклування про обмежених ресурсах нашої планетки.

Акція полягає в тому, що в призначений час люди в різних країнах світу на одну годину відключають електрику, символізуючи свою підтримку ідеї боротьби з конфігурацією клімату.

«Година Землі» - повністю добровольча акція, люди самі вирішують, скільки і які електроприлади вони вимкнуть, де б вони не були, - у себе вдома, в кабінеті або в гостях. Міська влада може лише посприяти вимикання підсвічування місцевих визначних пам'яток.

Організатори акції радять відключати верхнє освітлення в кімнатах (в будинку або кабінеті); зовнішнє освітлення, яке не впливає на громадську безпеку; компи; святкову ілюмінацію; неонові маркетингові вивіски; телекі; настільні лампи; ненадобные електроприлади.  В цілях безпеки не можна відключати вуличні ліхтарі; освітлення для забезпечення безпеки в публічних місцях; аеронавігаційні вогні; світлофори; охоронне освітлення.

У перший раз «Година Землі» пройшла в австралійському Сіднеї у березні 2007 року. У 2011 році акція поєднала вже 1,8 мільярдів. людина в 5251 містечках в 135 країнах на всіх материках.

Казахстан офіційно приєднався до акції у 2009 році, тоді в ній взяли роль тільки два містечка - Астана і Алмати. В 2011 році - близько 60 міст країни.

КАЗІНФОРМ -