"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Акшабулакская ГТЕС планує вийти на проектну потужність в квітні

Акшабулакская газотурбінна електростанція планує вийти на проектну потужність в квітні, сказало управління інфи Міністерства промисловості і нових технологій РК з посиланням на компанію, проінформувавши про відповідних планах віце-прем'єра АСЕТ Ісекешевим під час його візиту на ГТЕС. Як зрозуміло, даний проект потужністю ...

Акшабулакская газотурбінна електростанція планує вийти на проектну потужність в квітні, сказало управління інфи Міністерства промисловості і нових технологій РК з посиланням на компанію, проінформувавши про відповідних планах віце-прем'єра АСЕТ Ісекешевим під час його візиту на ГТЕС.

Як зрозуміло, даний проект потужністю 87 МВт, був реалізований в Кизилординської області в рамках Карти індустріалізації і профінансований Банком розвитку Казахстану. Співфінансування також надали японські та французькі банки.

На ГТЕС встановлені новітнє обладнання управління «АВВ» і три турбіни виробництва «Hitachi». Для роботи на станції навчено більше 90 казахстанських висококваліфікованих професіоналів. На даний момент на ГТЕС до роботи підключена одна турбіна, яка виробляє 32 МВт.

З підключенням решти 2-ух турбін, станція вийде на свою проектну потужність - 87 МВт.