"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

На засіданні Сенату розглянуто законопроект з питань співробітництва РК і РФ у сфері поставок нафти

4 березня під головуванням Кайрата Мамі відбулося засідання бюро Сенату Парламенту РК. На бюро незмінним комітетів та апарату Сенату передані законопроекти, схвалені Мажилісом Парламенту РК. Як доповідає прес-служба Сенату, комітет з фінансів і бюджету визначено головним з опрацювання майбутньої ...

4 березня під головуванням Кайрата Мамі відбулося засідання бюро Сенату Парламенту РК. На бюро незмінним комітетів та апарату Сенату передані законопроекти, схвалені Мажилісом Парламенту РК.

Як доповідає прес-служба Сенату, комітет з фінансів і бюджету визначено головним з майбутньої опрацювання та підготовки висновку щодо проекту закону «Про ратифікацію Протоколу про внесення конфігурацій в Угоду про розмір держ мита та порядок його стягнення при розгляді господарських спорів між суб'єктами господарювання різних країн від 24 грудня 1993 року».

         Головним з проектом закону «Про ратифікацію Угоди між Урядом Республіки Казахстан і Урядом Російської Федерації про торговельно-економічне співробітництво в сфері поставок нафти і нафтопродуктів в Республіку Казахстан» визначено комітет з економічного розвитку та підприємництва.

Той же комітет визначено головним з проектом закону РК «ПРО ратифікацію Протоколу про внесення конфігурацій в Угоду між Урядом Республіки Казахстан і Урядом Російської Федерації про торговельно-економічне співробітництво в сфері поставок нафти і нафтопродуктів в Республіку Казахстан від 9 грудня 2010 року»

На бюро також обумовлена порядок ще одного засідання Сенату, яке відбудеться 7 березня 2013 року. Планується, що в прийдешній четвер палата розгляне вищевказані законопроекти

 КАЗІНФОРМ