"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Казахстан розгледить питання використання нестандартних видів газу

У Казахстані буде прийнята програма, пов'язана з пошуком нестандартних видів газу, сказав Trend віце-міністр промисловості і нових технологій Республіки Казахстан Нурлан Сауранбаев. «У рамках держ підтримки геологічної галузі країни планується прийняття програмки, пов'язаної з пошуком та видобутком нестандартних видів газу, ...

У Казахстані буде прийнята програма, пов'язана з пошуком нестандартних видів газу, сказав Trend віце-міністр промисловості і нових технологій Республіки Казахстан Нурлан Сауранбаев.

«У рамках держ підтримки геологічної галузі країни планується прийняття програмки, пов'язаної з пошуком та видобутком нестандартних видів газу, наприклад, сланцевих газів», - виголосив Сауранбаев в кулуарах розширеного засідання робочої групи з вироблення пропозицій про внесення конфігурацій і доповнень в закон «Про надра та надрокористування».

За його інфи, на вугільних родовищах, розташованих в Центральному Казахстані, виявлені великі запаси нестандартних видів газів.

«І зараз постає питання про економічну необхідність розробки і видобутку таких газів на вугільних родовищах. Якщо розрахунки покажуть, що це прибутково, то це може змінити всю економіку Центрального Казахстану. Так, той же питання газифікації Астани можна буде вирішити за рахунок використання нестандартних видів газів», - зазначив він.

Не рахуючи цього, за словами Сауранбаева, уряд республіки доручило компанії «Казгеология» вивчити питання сировинного забезпечення мономіст.

«Всі ці кроки будуть зроблені в рамках держ підтримки геологічної галузі», - резюмував віце-міністр.

Trend