"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Казахстан в 2013р збереже обсяг транспортування нафти по трубопроводу Атирау-Самара

Казахстан в 2013р транспортує нафтопроводом Атирау-Самара більш 15 млн тонн нафти, сказав генеральний директор компанії КазТрансОйл Каїргельди Кабилдін. «В Росію у нас вообщем поставок нафти не здійснюється. Є транзит через Росію по нафтопроводу Атирау-Самара. (# 8230;) Ця цифра більш ...

Казахстан в 2013р транспортує нафтопроводом Атирау-Самара більш 15 млн тонн нафти, сказав генеральний директор компанії КазТрансОйл Каїргельди Кабилдін.

«В Росію у нас вообщем поставок нафти не здійснюється. Є транзит через Росію по нафтопроводу Атирау-Самара. (# 8230;) Ця цифра більш 15 млн тонн на рік », - виголосив він на прес-конференції в пн в Астані.
Раніше міністерство нафти і газу Казахстану доповідало, що обсяг експорту нафти і газового конденсату за 2012 рік за напрямом Атирау-Самара склав 15,4 млн тонн (100% до 2011 року).
»У нас є міжурядові зобов'язання. Відповідно до угоди, більш 15 млн тонн ми повинні транспортувати для наступного експорту через територію РФ на ринки Балтійського моря, ринки Темного моря, в Східну Європу через Білорусію », - уточнив К.Кабилдін.
АТ «КазТрансОйл» є суб'єктом природної монополії на ринку послуг по трубопровідному транспорту нафти, заходить до складу нацкомпанії «КазМунайГаз» (в структурі держфонду "Самрук-Казина»).

 ІНТЕРФАКС-КАЗАХСТАН