"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Із забороною низькосортного і шкідливого бензину в Росії і Білорусі зростає ризик його реалізації в Казахстані - експерт

Низькоякісний і дуже шкідливий для здоров'я і екології бензин, який з нового року заборонений до продажу в Росії та Білорусі, ще тривалий час будуть «зливати» в Казахстан. Про це зараз на науково-практичній конференції «Сучасні нюанси захисту прав споживачів в Республіці ...

Низькоякісний і дуже шкідливий для здоров'я і екології бензин, який з нового року заборонений до продажу в Росії та Білорусі, ще тривалий час будуть «зливати» в Казахстан.

 Про це зараз на науково-практичній конференції «Сучасні нюанси захисту прав споживачів в Республіці Казахстан» в Мажилісу Парламенту РК заявив генеральний директор ТОВ «Лемінги» Олександр Срібний.

«На зараз - з 1 січня ц.р. - 2-й клас пального заборонений для реалізації в Росії та Білорусі. В Казахстані, на жаль, він ще дозволений. Отже ось, залишки другого класу, з урахуванням того, що ще не всі фабрики в Росії модернізовані, а значить, вони не можуть створювати бензин 3-5 класів, будуть гнати в Казахстан. І ви розумієте про це. Це буде дуже велика проблема - будуть практично зливати погане пальне в Казахстан. В майбутньому році в Росії і Білорусі буде заборонений 3 клас бензину, у вас же він буде ще дозволено », - виголосив експерт.

За його словами, населення, як в Росії, так і в Казахстані, не дуже-то знає, що таке пальне, так як приділяє свою увагу лише на октанове число і ціна бензину, також спирається на особисті почуття: нехороший бензин / непоганий бензин, «бодяженний» або ні.

Але, спецам зрозуміло, що за технічним регламентом пальне має 4 класу, які мають зовсім різні вимоги.

«Тобто, авто пальне, наприклад, Аі-95, буває 4-х видів: 2, 3, 4 і 5 класів. Чим нижче клас, тим найменші технічні вимоги пред'являють до пального. Для зіставлення: вміст сірки в класі 2 допустимо 500 мг / кг, в класі 3 допустимо 150 мг / кг, в класі 4 допустимо 50 мг / кг, а в класі 5 - всього 10 мг / кг. Різниця - в 50 разів. Таким чином, ми бачимо, що пальне класу 2 і 3 - це низькосортні види бензину, який населення іменує «бодяженним», - пояснив запрошений спікер.

Володарі автомобілів знають, що поганий бензин призводить до дорогого ремонту авто. Але, спочатку, погане пальне - це додаткове навантаження на екологію і підвищення набутих хвороб, спочатку у малюків, тому що головні, млосні вихлопи накопичуються на висоті 120 см від землі.

«Це практично вбиває наших малюків. В цій ситуації необхідно розширювати кількість і компетенцію лабораторій. Крім того, в Казахстані АЗС не інформують покупців про клас бензину, іншими словами вам могли залити бензин другого класу, який дешевше по закупівельній вартості, а могли і 5-ого класу. В Рф вже домоглися того, що на цінниках і на чеках вказують, якого класу бензин був реалізований споживачеві. Те ж саме необхідно ввести в Казахстані. Тоді вже споживач зуміє вирішувати самостійно - заправлятися на звичайній АЗС або знаходити бензин получше », - порекомендував депутатам А.Скрібний.

КАЗИНФОРМ