"Oil & Gas Kazakhstan"

международная выставка

  
  
  

Туреччина продовжить імпорт нафти з Ірану - міністр

Туреччина продовжить імпорт нафти з Ірану, незважаючи на певні розбіжності, наявні між країнами, сказав міністр енергетики і природних ресурсів Туреччини Танер Йилдиз, повідомляє агентство Анадолу. «Туреччина та Іран - братні країни, в якихось питаннях наші погляди можуть розходитися, але це ...

Туреччина продовжить імпорт нафти з Ірану, незважаючи на певні розбіжності, наявні між країнами, сказав міністр енергетики і природних ресурсів Туреччини Танер Йилдиз, повідомляє агентство Анадолу.

«Туреччина та Іран - братні країни, в якихось питаннях наші погляди можуть розходитися, але це ніяк не впливає на наше співробітництво у сфері енергетики» - сказав Йилдиз.

За словами міністра, одна 5-ая потреб Туреччини в природному газі задовольняється засобом імпорту з Ірану, тому санкції Заходу проти Ірану не впливаю на імпорт газу з цієї країни.

У березні минулого року Туреччина звернулася в Міжнародний арбітражний трибунал з приводу цін на іранський газ.

Раніше міністр енергетики і природних ресурсів Туреччини Танер Йилдиз заявив, що вартість на іранський газ, що поставляється до Туреччини, набагато вище ринкової.

У 1996 році Іран і Туреччина уклали угоду про постачання 10 млрд кубічних метрів газу в Туреччину раз на рік (30 мільйонів кубометрів на день).

Trend